Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
3.5 / 5
3.5 stars, based on 104 reviews

Kremas-balzamas su pelkine sidabražoleSpeciali Kaina: 2.50 €
2.50

GELBĖJIMO RATAS® , Kremas-balzamas su pelkinė sidabražolė – "Sabelnik", 50g

Pelkinė sidabražolė – rusiškasis „ženšenis“!
Kremas-balzamas – efektyvi priemonė, skirta teisingam raumenų ir sąnarių audinių darbui atstatyti. Produkto efektyvumas remiasi dideliu pelkinės sidabražolės (Comarum palustre L.) kiekiu – 100% sausojo ekstrakto, kuris unikalus savo sudėtimi: rauginės ir flavanoidinės medžiagos, eterinis aliejus, dervos, organinės rūgštys, žieduose – antocianai.
Augalas turi biostimuliuojamųjų ir priešuždegiminių savybių, kurios panaudojamos nuo senų laikų liaudies medicinoje, turint problemų su atraminiu-judamuoju aparatu, artritais-artrozėmis, reumatu, osteochondroze, radikulitu, esant druskų sankaupoms, rankų bei kojų sąnariais, išnarinimais bei patempimais.
Svarbi informacija! „Sidabražolės” pavadinimu Rusijoje žinomi keli augalai, kurie savo auglių forma primena kardą ir jiems priskiriami: balinis ajeras (Acorus Calamus L.), paprastoji nendrė (Phragmites Communis Trin.), geltonasis vilkdagis (Iris Pseudacorus L.), rūgtis gyvatžolė (Polygonum Bistorta L.).
Todėl renkantis produktą su sidabražole būtina prisiminti, kad vienintelė sidabražolė, turinti gydomųjų savybių yra tik pelkinė sidabražolė (Comarum palustre L.).Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: