Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Grožio, kosmetikos, higienos prekės

Grožio, kosmetikos, higienos prekės
Philips SHAVER Series 7000 S7782/50
14%
14%
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Philips SHAVER Series 7000 S7782/50Kaina: 166.89 €
Speciali Kaina: 143.00 €
Sutaupyk: 23.89 €
166.89

Sumažino odos trintį, kad būtų kiek įmanoma mažesnis dirginimas
Apsauginė danga yra tarp skustuvo galvučių ir jūsų odos. Ji pagaminta iš iki 2000 mikrotechnologinių rutuliukų kvadratiniame milimetre ir 25 % sumažina odos trintį*, kad kiek įmanoma būtų sumažintas dirginimas.

Galingas veikimas kaskart perbraukus
„SteelPrecision“ peiliukai atlieka iki 90 000 skutimo veiksmų per minutę ir nuskuta daugiau plaukelių vienu perbraukimu**. 45 didelio našumo peiliukai savaime pasigalanda ir yra pagaminti Europoje.

Padeda patobulinti techniką, kad reikėtų mažiau perbraukimų
Padeda patobulinti techniką, kad reikėtų mažiau perbraukimų
Judesių aptikimo technologija stebi skutimąsi ir padeda pasiekti efektyvesnės technikos. Vos po trijų skutimų dauguma vyrų pradėjo skustis geriau, mažiau kartų perbraukdami***.

Pagerinkite skutimą naudodamiesi programa
Pagerinkite skutimą naudodamiesi programa
Ištobulinkite skutimą susiedami skustuvą su programa „Philips GroomTribe“. Kaskart skusdamiesi stebėkite odos progresą, individualiai pritaikykite skutimą ir įvaldykite skutimo būdą taip, kad skustumėte švariai ir nedirgindami odos.

Prisitaiko prie barzdos, kad skustumėte be pastangų
Prisitaiko prie barzdos, kad skustumėte be pastangų
Išmanus veido ir plaukelių jutiklis nuskaito plaukelių tankį 125 kartų per sekundę. Ši technologija automatiškai pritaiko skutimo galią, kad skustumėte švelniai ir be pastangų.

Lanksčios galvutės atkartoja veido kontūrus
Visiškai lanksčios galvutės sukasi 360°, kad atkartotų veido kontūrus. Pajuskite optimalų kontaktą su oda, kad nusiskustumėte glotniai ir patogiai.

Sukurtos taip, kad būtų tikslios ir efektyviai skustų
Skutimo galvutės yra naujos formos, kad tiksliai skustų. Paviršius patobulintas plaukelius nukreipiančiais kanalais, kad plaukeliai būtų nukreipiami į efektyvaus skutimo padėtį.

Vos 1 min. trunkantis kruopštus valymas, kad skustumėtės higieniškai
Vos 1 min. trunkantis kruopštus valymas, kad skustumėtės higieniškai
Galingoje valymo kasetėje vos per 1 min. kruopščiai išvalomas ir sutepamas skustuvas, kad ilgiau veiktų geriausiai. Kasetė yra 10 kartų efektyvesnė nei valymas vandeniu****. Tai yra pasaulyje mažiausia valymo kasetė, todėl ją paprasta laikyti ir naudoti bet kur.

Skuskitės drėgnai, sausai ir net po dušu
Pritaikykite savo skutimosi įpročius savo poreikiams. Su „Wet & Dry“ galite maloniai skustis sausai arba mėgautis gaivinančiu drėgnuoju skutimu. Skuskitės naudodami gelį ar putas net duše.

Rankenoje integruotas koreguojantis peiliukas
Pagražinkite išvaizdą spyruokliniu koreguojančiu peiliuku. Jis integruotas skustuvo korpuse ir puikiai tinka ūsams patrumpinti bei žandenoms apkirpti.

Iki 60 min. skutimosi be laido kartą visiškai įkrovus
Iki 60 min. skutimosi be laido kartą visiškai įkrovus
Skuskite be laido iki 60 min. vieną kartą visiškai įkrovę akumuliatorių.

1 val. įkrovimas ir 5 min. greitasis įkrovimas
Įkraukite skustuvą vos per 1 valandą, nes jame yra galingas ir efektyviai energiją naudojantis ličio jonų akumuliatorius. Skubate? Įjunkite skustuvą į elektros tinklą 5 min. ir jame bus pakankamai galios 1 skutimuisi.

Skustuvui suteiktas „Eco“ pasas
„Philips“ siekiame tvarumo visuose gaminių kūrimo aspektuose. Mūsų peiliukų gamybos įmonėje naudojama 100 % atsinaujinanti elektros energija, o pakuotė gaminama iš perdirbamų medžiagų. Visiems skustuvams suteikiami „Eco“ pasai.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: