Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Knygos, blankai

>

Grožinė ir pramoginė literatūra

Grožinė ir pramoginė literatūra
Rachel Gibson. Beprotiškai tavo
27%
27%
3.7 / 5
3.7 stars, based on 41 reviews

Rachel Gibson. Beprotiškai tavoKaina: 11.56 €
Speciali Kaina: 8.40 €
Sutaupyk: 3.16 €
11.56

Ar buvote kada beprotiškai įsimylėję?

Delanė Šo įsiutusi. Grįždama į Trulį, kuriame nesilankė dešimt metų, ji tenorėjo atsisveikinti su mirusiu patėviu ir išklausiusi testamentą dingti. Tačiau paaiškėja gluminanti sąlyga: jei nori gauti savo palikimo dalį, Delanei teks likti gimtajame miestelyje ištisus metus! Ji išprotės! Bet būtų dar didesnė pamišėlė, jei atsisakytų… Kitos išeities nėra – teks likti.
Tiesa, dar viena komplikacija – Nikas Alegreza, lengvabūdis širdžių ėdikas. Kadaise šaunusis baikeris, pirmoji meilė, ją žeminamai atstūmė. Delanė nenori jo net matyti. Tikriausiai...

 

Spalvingi, gyvi, šmaikštūs į išdaigas linkusių žavių Rachel Gibson knygų veikėjų dialogai priverčia krizenti. Meistriškai kalbą ir humorą valdanti rašytoja kuria nepaviršutinišką, intriguojantį šiuolaikinį romaną. Ji – gaivus balsas jausmų romanų kūrėjų gretose.
Publisher’s Weekly
 

Turiu prisipažinti – oho!
Jayne Ann Krentz

Rachel Gibson dovanoja skaitytojui įtraukiančius dialogus ir originalias, netikėtas situacijas. O tai garantuoja žavų ir smagų laiką su knyga.
Amazon Review

Stilingas romanas. Šiurkštesnius puslapius keičia glotnūs, o netikėtus istorijos vingius paaštrina puikus Rachel Gibson humoro jausmas.
All About Romance

 

Rachel Gibson
(Reičel Gibson)

USA Today ir New York Times bestselerių autorė.
2002 ir 2009 m. pelnė prestižinius Romance Writers of America asociacijos apdovanojimus RITA už geriausius šiuolaikinius jausmų romanus.
Yra gavusi The Golden Heart Award, The National Reader’s Choice ir kitų literatūrinių apdovanojimų.

 

Iš anglų kalbos vertė Eglė Gaivenytė

Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda šiek tiek paskito, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

Išleidimo metai 2012
320 psl., kietas viršelis su aplankalu
Formatas: 15x24x3,2 cm
ISBN 978-609-406-387-9Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: