Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Knygos, blankai

>

Grožinė literatūra

Grožinė literatūra
Profesorius (knyga su defektu)
68%
68%
3.4 / 5
3.4 stars, based on 69 reviews

Profesorius (knyga su defektu)Kaina: 2.75 €
Speciali Kaina: 0.87 €
Sutaupyk: 1.88 €
2.75
PAGELTĘ KNYGOS PUSLAPIAI

John Katzenbach (Johnas Katzenbachas, g. 1950 m.) – vienas ryškiausių amerikiečių psichologinio trilerio meistrų. Žinias apie nusikaltimus, teisingumo sampratą ir rašymo įgūdžius jis įgijo dirbdamas teismo korespondentu Naujajame Džersyje ir Majamyje. Lietuvių kalba jau išleistos knygos „Analitikas“, „Kilnus tikslas“, Ne tas žmogus“.
Dešimtoji J. Katzenbacho knyga „Profesorius“ – dar vienas įtampos kupinas trileris. Meistriškai parašytas, garantuojantis bemieges naktis ir krūpčiojimą, išgirdus bet kokį krebždesį. Tačiau drauge tai ir knyga, kelianti klausimus: kuo galime iš tiesų pasikliauti, kas yra tikra, o kas – tik mūsų fantazijos padarinys?
Su šiais klausimais susiduria du žmonės: psichologijos profesorius, vienišas pensininkas, kuriam diagnozuota senatvinė demencija, ir Dženiferė, kaimynystėje gyvenanti paauglė. Du vieniši žmonės, turintys nedaug ką bendra. Tik vienatvę. Realybėje nesusigaudantis vyras ir mergina iš tiesų yra puikūs kandidatai tapti aukomis. Šikart – iškrypėliškus žaidimus žaidžiančiai porelei, vyrui ir moteriai, kurie pagrobia Dženiferę, kad paverstų ją žiauraus internetinio žaidimo heroje. Žaidimo, kuris jau baigėsi trijų merginų mirtimi...
Tačiau Dženiferė, kankinama pagrobėjų, turi netikėtą šansą išsigelbėti; jos pagrobimo liudininku netyčia tapo profesorius. Bet jis pats nėra tikras, ar viską matė iš tikrųjų, ar tai vaizdai, iššaukti progresuojančios ligos. Ir jei tai tiesa, tai kas juo patikės? Ir kur yra sadistų pora, pagrobusi Dženiferę? Ir kiek dar liko gyventi įkalintai merginai, kurios kančiomis galima mėgautis... internete?
Johnas Katzenbachas meistriškai kuria įtampą, sudarytą iš aukos, kankintojų ir profesoriaus pasakojimų, naikindamas ribą tarp žiaurios realybės ir fikcijos bei vesdamas skaitytoją prie netikėtos atomazgos. Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios:
zvaigzde zvaigzde zvaigzde zvaigzde zvaigzde
56%
56%
1.45 €
3.33 €

Том I (knyga su defektu)

zvaigzde zvaigzde zvaigzde zvaigzde zvaigzde
52%
52%
1.45 €
3.04 €

Chimera
zvaigzde zvaigzde zvaigzde zvaigzde zvaigzde
81%
81%
0.72 €
3.77 €

Skiriama M.

zvaigzde zvaigzde zvaigzde zvaigzde zvaigzde
50%
50%
1.88 €
3.77 €

Leninas