Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Knygos, blankai

>

Grožinė literatūra

Grožinė literatūra
Visada tavo(KNYGA SU DEFEKTU0
73%
73%
3.4 / 5
3.4 stars, based on 80 reviews

Visada tavo(KNYGA SU DEFEKTU0Kaina: 2.17 €
Speciali Kaina: 0.58 €
Sutaupyk: 1.59 €
2.17
 

Hanesas nepalieka jai jokio pasirinkimo. Jis renkasi. Jis visuomet užbėga tris žingsnius į priekį. Vadinasi, ji neturi galimybės žengti savo kryptimi.

Daniel Glattauer (Danielis Glattaueris, g. 1960 m. Vienoje) – austrų rašytojas, aštuonių romanų autorius. Dvi jo knygos „Leo ir Emi. Kai pučia šiaurys “ (2006) ir “Septintoji banga” (2009), pasakojančios virtualios meilės istoriją, tapo visame pasaulyje skaitomais bestseleriais.

„Visada tavo“ – romanas, iš pirmo žvilgsnio pasakojantis apie kiekvienos moters svajonę. Apie vyriškį, galintį dėl mylimos moters padaryti viską. Apie žmogų, kuriam meilė – gyvenimo pagrindas... Tačiau ar tikrai?

Juditai trisdešimt septyneri; ji netekėjusi ir neturi draugo. Dėl to nerimauti ji pernelyg nesiruošia – jai ir vienai visiškai neblogai. Tačiau vieną dieną prekybos centre ji susipažįsta su Hanesu, spūstyje užlipusio jai ant kulno. Netrukus jis lyg iš po žemių išdygsta prabangioje jos šviestuvų parduotuvėlėje. Hanesas, žavus, galantiškas, protingas architektas, nevedęs vyras pačiame amžiaus gražume, yra ne tik visų uošvių svajonė; juo susižavi ir visas Juditos draugų būrelis. Juditą jis tiesiog dievina – tokio karališko asistavimo ji dar niekada nepatyrė. Regisi, jis dėl jos visiškai pametė galvą... Bet palaukite.

„Visada tavo“ – pasakiškos meilės istorija su grėsmės nuojauta. Nuojauta, kuri galiausiai tampa tikrove. Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: