Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Kompiuteriai ir kompiuterinė technika

Kompiuteriai ir kompiuterinė technika
3.3 / 5
3.3 stars, based on 12 reviews

Išmanusis laikrodis Garmin Instinct SunburstSpeciali Kaina: 297.00 €
297.00

Garmin Instinct - tvirtas GPS laikrodis sukurtas atlaikyti sudėtingiausiomis sąlygomis.

Pagamintas pagal JAV karinį standartą 810G šilumos, smūgių ir vandens (iki 100 m. gylio) atsparumui. Integruotas 3-ašių kompasas ir barometrinis aukštimatis, bei trijų pasaulinių navigacijos sistemų palaikymas (GPS, GLONASS ir Galileo) Stebėkite širdies ritmo informaciją, aktyvumą ir stresą; treniruokitės naudodami daugybę iš anksto įdiegtų sportinių režimų Lengvai priimkite ir dalinkitės informaciją naudodami išmaniųjų pranešimų* funkciją ir automatinį duomenų sinchronizavimą su Garmin Connect™ internetine fitneso bendruomene Naudokite TracBack® funkciją, kad grįžtumėte tuo pačiu keliu į pradinį kelionės tašką; naudodami Garmin Explore™ internetinį puslapį ir programėlę, kad iš anksto susiplanuotumėte savo keliones Baterijos veikimo laikas: iki 14 dienų išmaniuoju režimu, iki 16 valandų GPS režimu, iki 40 valandų GPS UltraTrac™ baterijos taupymo režimu

Sukurtas, kad atlaikytų sunkiausius išbandymus

Tvirtasis Instinct GPS laikrodis yra sukurtas pagal JAV karinius standartus 810G - šilumos, smūgių ir vandens (iki 100 m. gylio) atsparumui. Polimerų pluoštu sustiprintas korpusas suteikia tvirtumo ir ilgaamžiškumo, o chemiškai sustiprintas, įbrėžimams atsparus ekranas yra pakankamai ryškus, kad jį matytumėte ryškioje saulės šviesoje.

Palydovinis ryšys kuriuo galite pasitikėti

GPS, GLONASS ir Galileo palydovinio ryšio signalai fiksuoja jūsų keliones pačiose sudėtingiausiose aplinkose, kur vien GPS gali neužtekti. Integruotas 3-ašių kompasas ir barometrinis aukštimatis suteiks galimybė matyti kryptis, aukštį ir slėgio pokyčius esamuoju metu. Naudodami TracBack funkciją galėsite sugrįšti į pradinį tašką iš kurio pradėjote veiklą.

Treniruokitės stebėdami savo duomenis

Instinct GPS laikrodis stebi jūsų širdies ritmą, aktyvumą ir stresą dienos metu, todėl žinosite ką nuveikėte ir kiek pastangų reikėjo įdėti kad tai pasiektumėte. Kai būsite pasiruošę treniruotis, laikrodyje rasite iš anksto patalpintus sportinius režimus bėgimui, dviračiams, plaukimui ir daugiau.

Palaikykite ryšį

Išmaniųjų pranešimų funkcija suteiks galimybę telefoną palikti kišenėje. Susiekite telefoną su Instinct laikrodžiu ir mūsų Garmin Connect internetine fitneso bendruomene automatiniam duomenų talpinimui, tiesioginiam stebėjimui ir GroupTrack funkcijai palaikyti. Arba susiekite su Garmin Explore internetiniu puslapiu ir programėle maršruto suplanavimui prieš išvykstant į kelionę.

Pasaulinis ryšys

Susiekite savo Instinct laikrodį su inReach turizmo navigacija ir siųskite iš anksto paruoštas tekstines žinutes palydovinio ryšio pagalba. Gaukite orų pranešimus ant savo riešo, kad turėtumėte naujausią informaciją apie orų pasikeitimus savo aplinkoje. Be to, galėsite suaktyvinti SOS įspėjimą, kad susisiektumėte su GEOS 24/7 visą parą veikiančia pagalbos komanda.

SAVYBĖS:

Sukurtas pagal karinius standartus 810G Atsparus karščiui, smūgiams ir vandeniui (iki 100 m. gylio) 3-ašių kompasas ir barometrinis aukštimatis Pasaulinė navigacijos sistema (GPS, Glonass ir Galileo) Stebėkite širdies ritmą, aktyvumą ir stresą Išmanieji pranešimai TracBack® funkcija, padedanti grįžti į pradinį tašką Su Garmin Explore™ susiplanuokite savo keliones iš anksto Iki 14 dienų išmaniuoju režimu; iki 16 valandų GPS režimu ir iki 40 valandų UltraTrac™ režimu veikanti baterija

TECHNINĖS SAVYBĖS:

Ekrano raiška: 128 x 128 taškai Jutiklinis ekranas: Ne Svoris: 52 g Baterija: Įkraunamoji ličio jonų baterija Atsparumas vandeniui: 10 ATM GPS: Taip GPS + GLONASS: Taip Galileo: Taip Jautrus imtuvas: Taip

FUNKCIJOS:

Išsaugoti taškai: Taip Širdies ritmo duomenys: Taip (integruotas optinis riešinis pulsometras. Yra galimybė naudoti krūtinės širdies ritmo daviklį) Kalorijų skaičiavimas pagal širdies ritmo duomenis: Taip Barometrinis aukštimatis: Taip 3 ašių elektroninis kompasas: Taip Integruotas termometras: Taip Akcelerometras: Taip Treniruotės kūrimas (treniruotės su pasirinktinais etapais ir perspėjimo zonomis): Taip Intervalinė treniruotė: Taip ANT+ jutiklių sąsaja: Taip Dviračio greičio / pedalažo jutikliai: Taip (įsigijami atskirai) Duomenų peržiūra: Taip Plaukimo metrika (yrių / grybšnių tipas, skaičius, baseino ilgis): Taip Rankos judesių skaičiavimas: Taip Smūgio tipas: Taip Funkcija Drills: Taip SWOLF (plaukimo efektyvumas): Taip Tempas: Taip Bluetooth sąsaja: Taip Konfigūruojamas ekranas: Taip Automatinis duomenų laukelių keitimas ekrane treniruotės metu: Taip Auto Lap® (automatinis rato žymėjimas): Taip Auto Pause® (laikmačio sustabdymas sustojus): Taip Virtual Partner® (treniruotė su virtualiu partneriu): Taip Move IQ™ (automatinis veiklos atpažinimas): Taip Žingsniamatis: Integruotas akselerometras Aktyvumo juosta (primena pajudėti nieko neveikiant): Taip Miego sekimas: Taip Sportinis laikrodis: Taip Garmin Connect™ suderinamumas (interneto svetainė duomenims peržiūrėti ir analizuoti): Taip (kartu su Garmin Connect Mobile, Bluetooth ryšiu)

PAPILDOMA INFORMACIJA:

Tekstinis skambučio atsakymas/atmetimas su tekstu (tik "Android ™"): Taip Muzikos grotuvo valdymas išmaniajame telefone: Taip Rasti telefoną: Taip Rasti laikrodį: Taip Nuotolinis VIRB veiksmo kamerų valdymas: Taip TrueUp (veiklos duomenų perkėlimas į kitą įrenginį) :Taip Pranešimai iš išmaniojo telefono: Taip
Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: