Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Kompiuteriai ir kompiuterinė technika

Kompiuteriai ir kompiuterinė technika
 
3.4 / 5
3.4 stars, based on 17 reviews

Išmanusis laikrodis Garmin Quatix 5 SapphireSpeciali Kaina: 748.00 €
748.00

Išmanusis laikrodis Garmin Quatix 5.

Susisieja su palaikomais jūriniais Garmin žemėlapių braižytuvais bei kitais įrenginiais - autopiloto kontrolei3, nuotoliniam vietos taškų žymėjimui, belaidžiam duomenų perdavimui, buriavimo varžybų informacijai ir dar daugiau. Su integruota FUSION-Link™ Lite programėle galėsite belaidžiu būdu valdyti StereoActive™ muzikos grotuvus, bei kitus ANT® sąsają turinčius grotuvus (RA70/BB100). Integruotas Elevate™ riešinis pulsometras1 Išmaniosios savybės: Išmanieji pranešimai, automatine sinchronizacija su Garmin Connect™ internetine bendruomenės sistema, laikrodžio pritaikymo galimybės su nemokamomis Connect IQ™ programėlėmis ir laikrodžių ciferblatais. Baterijos veikimo laikas: iki 2 savaičių išmaniajame laikrodžio režime (pagal nustatymus), iki 24 val. GPS režime ir iki 60 val. bateriją taupančiame UltraTrac™ režime.

Sukurtas pagal populiariąją fēnix 5 laikrodžių seriją, šis naujausios kartos jūrinis multisport GPS laikrodis turi pažangias funkcijas laivybai kartu su išmaniąja sąsaja ryšio palaikymui. Jis susisieja su palaikomais jūriniais Garmin žemėlapių braižytuvais ir kitais įrenginiais tam, kad matytumėte informacinius duomenis savo laikrodyje: greitį, gylį, temperatūrą ir vėją. Su pažangiomis funkcijomis sportui ir integruotu riešiniu pulsometru galėsite gyventi dar aktyvesnį gyvenimą. Su iš anksto įkeltais sporto profiliais ir pažangia treniruočių informacija galėsite dar geriau sekti savo nuotykius, ar tai būtų irklenčių sportas, plaukimas baseine ir jūroje ar tiesiog plaukimas baidarėmis.

Turėkite kontrolę, bet kurioje valties vietoje

Su pažangia, belaide autopiloto valdymo sistema ir nuotoliniu vietos taškų žymėjimu turėsite visišką laivo kontrolę, net kai būsite visiškai priešingoje laivo vietoje. quatix 5 laikrodį susiejus su GHC™ 20 autopiloto valdymo sistema, galėsite pakeisti laivo plaukimo kryptį, jį apsukti, bei kitaip valdyti laivą. Taip pat galėsite nuotoliniu būdu pasižymėti vietos taškus, tad Jums būnant kitoje laivo pusėje, nereikės grįžti prie savo jūrlapio braižytuvo.

Išnaudokite visas Garmin SailAssist™ galimybes

Kai dalyvausite buriavimo varžybose, galėsite ne tik fiksuoti laiką iki varžybų starto, bet ir vizualizuoti jį laikrodyje. quatix 5 laikrodyje nustačius 2 atskirus starto linijos taškus, galėsite matyti virtualią buriavimo varžybų starto liniją. Tad priešais varžybų startą galėsite tiksliai žinoti likusį atstumą iki nustatytos starto linijos. Taip pat galėsite matyti likusį laiką iki varžybų pradžios ir likusį laiką “iššvaistymui”, tam, kad pasiektumėte starto liniją pačiu geriausiu laiku. “Tack Assist” funkcija nustatys ar Jūsų laivas yra stumiamas ar keliamas, bei vos vieno mygtuko paspaudimu galėsite atlikti kairiojo ir dešiniojo laivo borto halso kampo kalibravimą.

Matykite visą reikalingą vandens sporto informaciją

Nesvarbu ar plauksite irklentėmis ar baidarėmis - quatix 5 laikrodis fiksuos kiekvieną Jūsų yrį bei pateiks nuplauktą atstumą su vienu yriu; taip pat galėsite fiksuoti skirtingas plaukimo atkarpas, kad matytumėte plaukimo duomenų informaciją dar detaliau. O jeigu užsiiminėsite vandens slidinėjimu, galėsite pamatyti laivo plaukimo greitį vos vienu žvilgtelėjimu į savo quatix 5 laikrodį.

Keliaukite ant vandens ir sausumoje

quatix 5 turi integruotą, didelio jautrumo GPS imtuvą ir papildomus ABC jutiklius (aukštimatis, barometras, kompasas), dar tikslesniems navigaciniams nurodymams bei aktyvumo sekimo ir sporto funkcijoms. Integruotas aukštimatis suteiks aukščio pokyčių informaciją, tad galėsite stebėti pakilimo ir nusileidimo informaciją, o barometras padės nuspėti artėjančių orų informaciją, matant trumpalaikį pokytį oro slėgyje. 3-ašių kompasas užtikrins, kad keliaujate reikiama kryptimi, net ir stovint vietoje. O integruotas giroskopinis jutiklis padės tiksliau nustatyti būvimo vietą, bei prailgins baterijos veikimo laiką UltraTrac sekimo režime.

Mėgaukitės gera muzika

Valdykite savo borto kompiuterio muzikos grotuvo sistemą, tiesiog nuo savo riešo. quatix 5 laikrodyje įjunkite FUSION-Link Lite programėlę ir galėsite belaidžiu būdu valdyti StereoActive produktus ir kitus ANT sąsają (RA70/BB100) turinčius muzikos grotuvus.

Integruotos aktyvumo sekimo funkcijos

Nesvarbu ar būsite ant vandens ar sausumoje - quatix 5 stebės ir fiksuos kiekvieną Jūsų fizinę veiklą. Su integruotu Elevate riešininiu pulsometru galėsite fiksuoti savo pulsą 24/7, nenaudojant širdies ritmo matavimo diržo. O su pažangiomis sporto sekimo funkcijomis, matysite savo treniruočių statistikas ir jų analizes. Tad belieka išsirinkti vieną iš daugelio sporto šakų ir tai išmėginti, ar tai būtų bėgimas, važiavimas dviračiu, plaukimas, vaikščiojimas, golfas ar daugybė kitų.

Pažangios išmaniosios savybės

Su išmaniųjų pranešimų funkcija2 quatix 5 laikrodyje, galėsite matyti ir perskaityti naujus el. laiškus, trumpąsias žinutes ir kitus įspėjimus - tiesiog ant savo riešo ir nesvarbu ar ilsėsitės ant vandens, keliausite po gamtą, žaisite golfą ar kaip kitaip leisite laisvalaikį. O išsaugotas sportines veiklas galėsite iš karto pamatyti nemokamoje Garmin Connect bendruomenės paskyroje. Su Garmin Connect sistema taip pat galėsite dalintis savo tiesiogine būvimo vieta su artimaisiais ar draugais, bei dalintis naujais pasiekimais socialiniuose tinkluose.

Nesustokite stebinti

Elegantiškas ir madingas dizainas - ne tik sausumoje, tačiau ir ant vandens. Komplektuojamas su Garmin QuickFit™ greito keitimo dirželiais, kuriuos galima pakeisti vos per kelias sekundes ir be jokių įrankių. Be to, jame yra iš anksto įkelti įvairių išvaizdų laikrodžių ciferblatai, sukurti jūros ir vandens tematika - visa tai gali būti keičiama, pagal Jūsų asmeninį skonį arba nuotaiką. O jeigu norite turėti dar daugiau galimybių, su Connect IQ programėlių parduotuve galėsite atsisiųsti dar daugiau nemokamų laikrodžių ciferblatų ar sporto programėlių.

SAVYBĖS:

Sinchronizacija su palaikomu Garmin žemėlapių braižytuvu Belaidė autopiloto kontrolė, susiejus su GHC™ 20 autopiloto sistema Buriavimo varžybų laikmatis ir starto linijos nustatymas FUSION-Link Lite StereoActive (ir kitų ANT grotuvų) belaidis muzikos grotuvo valdymas Sporto profilių režimai bėgimui, dviračių sportui, sportui patalpose, plaukimui, bėgimui kalnuose, vaikščiojimui, golfui, slidinėjimui, buriavimui ir daugiau Spalvotas, didelės raiškos 1.2 col. dydžio “MIP” ekranas, įskaitomas net ir saulės šviesoje GPS + GLONASS palydoviniai imtuvai su EXO tipo antena Integruoti jutikliai: 3-ašių el.kompasas, aukštimatis, barometras, giroskopas ir temperatūros jutiklis Visiškai integruotas Elevate riešinis pulsometras Atsparumas vandeniui: 10 ATM (100 m) Bluetooth sąsaja išmaniesiems pranešimams ir duomenų sinchronizacijai iš palaikomo išmaniojo telefono ANT+ sąsaja papildomiems jutikliems susieti Įkraunama baterija: iki 24 val. GPS režime; iki 2 sav. Išmaniojo laikrodžio režime Pažangi sporto dinamikos informacija, susiejus papildomus ANT+ jutiklius Fiziologiniai duomenys Pritaikoma duomenų laukelių informacija QuickFit ™ greito keitimo dirželiai Duomenų kaupimas, jų analizė ir dalinimasis nemokamoje Garmin Connect / Garmin Connect Mobile bendruomenėje Pritaikykite laikrodį būtent sau su nemokamomis Connect IQ ir Face-It programėlėmis.

SPECIFIKACIJOS:

Prietaiso matmenys (plotis x aukštis x ilgis): 47 x 47 x 15,5 mm Ekrano dydis (plotis x aukštis): 1,2 in (30,5 mm) įstrižainė Ekrano raiška (plotis x aukštis): 240 x 240 taškai Ekrano tipas: Garmin Chroma Display™, transflektyvaus tipo, nuolat veikiantis, spalvotas, įskaitomas saulėje, naudojantis mažai energijos Jutiklinis ekranas: Ne Safyrinis stikliukas: Ne Svoris: 85 g Baterija: Įkraunamoji ličio jonų baterijaa Baterijos veikimo laikas: Iki 2 sav. laikrodžio režimu (priklauso nuo nustatymų); iki 24 val. GPS režimu, iki 60 val. UltraTrac režimu Plūdurumas vandenyje: Ne Didelio jautrumo GPS imtuvas: Taip GNSS palaikymas (GPS + GLONASS): Taip Atsparumas vandeniui: 10 ATM (100 m) Galimybė sujungti su kompiuteriu: USB Vidinė atmintis: 64 MB

FUNKCIJOS:

Elektroninis kompasas: Taip (3 ašių) Barometrinis aukštimatis: TaiP Akcelerometras: Taip Giroskopas: Taip Termometras: Taip Integruotas Elevate riešinis pulsometras: Taip Wi-Fi: Ne Bluetooth: Taip Medžiotojo / žvejo kalendorius: Taip (su Connect IQ™ programėle) Saulėtekio, saulėlydžio ir mėnulio fazių informacija: Taip (su Connect IQ™ programėle) Skaičiuotuvas: Taip (su Connect IQ™ programėle) Belaidis duomenų perdavimas į kitus įrenginius (ANT+): Taip Suderinamas su Garmin Connect™ programine įranga: Taip Garmin Connect Mobile palaikymas: Taip Connect IQ palaikymas: Taip Face-it palaikymas: Taip

Papildoma informacija

Sportinės veiklos funkcijos: Platus sporto šakų pasirinkimas: bėgimas, dviračių sportas, irklavimas, buriavimas, plaukimas baseine ir atvirame vandenyje kt. Bėgimo dinamikos informacija: Taip Išmanieji pranešimai: Taip Aktyvumo stebėjimo funkcija: Taip Laikrodžio funkcija: Taip Nuotolinis VIRB veiksmo kameros valdymas: Taip Belaidė sąsaja su palaikomais Garmin žemėlapių braižytuvais, vandens varžybų funkcijos, autopiloto valdymas, FUSION-Link Lite.

KOMPLEKTACIJA:

quatix 5 Sapphire su nerūdijančio plieno apyranke Papildomas, mėlynos spalvos QuickFit™ 22 greito keitimo silikoninis dirželis Krovimo/duomenų laidas Instrukcija.

 
Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: