Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Kompiuteriai ir kompiuterinė technika

Kompiuteriai ir kompiuterinė technika
 
3.8 / 5
3.8 stars, based on 22 reviews

Išmanusis laikrodis Garmin Vivomove HR White RoseSpeciali Kaina: 199.00 €
199.00

Išmanusis laikrodis - Garmin Vivomove HR Seafoam. Garmin vívomove HR hibridinis laikrodis susieja pranykstančio dizaino, išmaniojo laikrodžio ekraną su klasikinėmis laikrodžio rodyklėmis, kurios parodys laiką ir grakščiai pasitrauks į šalį, kai norėsite perskaityti išmaniuosius pranešimus, matyti pulso informaciją ar atlikti kitus veiksmus. Laikrodis fiksuos nueitus žingsnius, sudegintas kalorijas bei kitą aktyvumo ir sportinių veiklų informaciją.

Hibridinis išmanusis laikrodis

Gaukite geriausias klasikinio laikrodžio išvaizdos savybes, kuomet mechaninės laikrodžio rodyklės susisies su moderniu ir pranykstančio dizaino lietimui jautriu ekranu. Išmanusis laikrodžio ekranas įsijungs tik tuomet kai pakelsite ranką ir pažvelgsite į savo riešą. Mechaninės laikrodžio rodyklės automatiškai pasitrauks į šalį, kai prisiliesite prie lietimui jautraus ekrano, o neliečiant ekrano, rodyklės grįžta į rodomo laiko poziciją.

Stilius ir sportas

Nuo šiol nebereikės aukoti stiliaus dėl funkcionalumo, nes šie modernūs laikrodžiai matuoja pulsą tiesiog nuo Jūsų riešo. Be nueitų žingsnių ir miego kokybės fiksavimo, vívomove HR laikrodžiai taip pat suteikia tikslią sudegintų kalorijų informaciją, paremtą pagal širdies ritmo pokyčių informaciją ir fizinį aktyvumą.

Patiriamo streso stebėjimas

Ko gero kiekvienas iš mūsų patiriame stresą, tačiau kiek daug? Dėvėdami vívomove HR žinosite kuomet būsite atsipalaidavę, pusiausvyroje ar turėsite ypač įtemptą dieną. Jeigu dienos metu streso Jūsų lygis ženkliai kilstels į viršų, žinosite kad atėjo metas paiimti poilsio petraukėlę ir išvengti nemalonių akimirkų. O naudodamiesi specialių atsipalaidavimo laikmatį, galėsite sumažinti patiriamą stresą giliais kvėpavimo pratimais.

Aktyvios gyvensenos sekimo asistentas

Su vívomove HR laikrodžiu ne tik atrodysite puikiai, tačiau taip pat ir jausitės. Išanalizuodamas surinktą širdies ritmo informaciją, jis suteiks pažangią sportinės būklės stebėjimo informaciją, tokią kaip VO2 maksimumo rodiklį ir amžių pagal fizinę būklę - kurį laikui bėgant galėsite sumažinti tik sunkiomis ir reguliariomis treniruotėmis.

Išmanus ir elegantiškas

Nuo šiol niekados nepraleisite nė vienos žinutės, dėka išmaniųjų pranešimų funkcijos laikrodžio ekrane, o jūsų sportinių veiklų ir aktyvumo stebėjimo informacija bus automatiškai įkeliama į Garmin Connect™ internetinės bendruomenės sistemą. Net gi galėsite nuotoliniu būdu valdyti savo telefono muzikos grotuvą.

Move IQ™ technologija

Su integruota Garmin Move IQ™ technologija įrenginys galės automatiškai pradėti ir sustabdyti vaikščiojimo arba bėgimo veiklos fiksavimą, o vėliau visa išsaugota informacija bus automatiškai išsaugoma Garmin Connect sistemoje, detalesnei veiklos analizei.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: