Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Kompiuteriai ir kompiuterinė technika

Kompiuteriai ir kompiuterinė technika
Išmanusis laikrodis KingWear FS08 All Black
15%
15%
  
3.3 / 5
3.3 stars, based on 27 reviews

Išmanusis laikrodis KingWear FS08 All BlackKaina: 129.00 €
Speciali Kaina: 110.00 €
Sutaupyk: 19.00 €
129.00

Išmanusis sportinis laikrodis - KingWear FS08. Daugiafunkcinis vandeniui atsparus sportinis laikrodis leis dar labiau mėgautis sportu!

Naudodami patobulintus HRM jutiklius, galėsite bet kuriuo metu sekti savo širdies ritmą ir dar geriau pažinti savo kūną. FS08 taip pat pateikia išsamius dienos veiksmus ir sudegintų kalorijų kiekį. Taip pat galima stebėti miego kokybę. Svarbius pranešimus galite matyti tiesiogiai ant savo stilingame laikrodyje.

Nesvarbu, ar važinėjate nežinomais keliais, o gal tyrinėjate naują miestą, įmontuotas GPS stebi jūsų veiklą ir leidžia lengvai matyti jūsų buvimo vietą.

Taip pat džiugina baterijos tarnavimo laikas - ramybės būsenoje baterija laiko 4 dienas, naudojant laikrodį pilnu režimu - iki 2 dienų.

FUNKCIJOS IR SPECIFIKACIJA:

Barometras; Aukštimatis; Elektroninis kompasas; Įvairūs sporto režimai; Priminimas pajudėti; Pranešimų sinchronizavimas; „Android“ / „iOS“ suderinamumas; Širdies ritmo monitorius; Žingsniamatis; Miego analizė; Bluetooth 4.0; Žadintuvas; Kalendorius; Kalorijų skaičiavimas; Atstumo skaičiavimas; Chronometras; Skaičiuoklė; Baterija 450mAh.


Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: