Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Laisvalaikio prekės

Laisvalaikio prekės
 
3.4 / 5
3.4 stars, based on 5 reviews

Adapteris Wedger WE4276 WORLDWIDESpeciali Kaina: 32.00 €
32.00
Adapteris Wedger WE4276 WORLDWIDE

Išrastas kelionėms po pasaulį
Kompaktiškas elementas, viskas viename adapteris kištukas tinka elektrinėms sieninėms rozetėms šalyse, kuriose dažniausiai lankotės
Suderinamumas su dauguma Didžiosios Britanijos, Europos ir JAV prietaisų ir galios keitikliais ir transformatoriais
Į komplektą įeina saugos užraktas
Padidinta plokštuma papildomam saugumui ir lengvesniam sugriebimui.

1886 metais Šveicarijos kariuomenė nusprendė kiekvieną karį aprūpinti vienašmeniu sulankstomu peiliuku. Taip atsirado Šveicariškas kišeninis peiliukas - daugiafunkcinis įrankis, atliekantis peilio, atsuktuvo, kamščiatraukio ir konservų atidarytuvo funkcijas.
Įmonė Wenger, įsteigta 1893 metais ir įsikūrusi Juros regione esančiame Delemonte, originalius Šveicarijos Armijos kišeninius peiliukus gamina jau daugiau nei 100 metų.
Kelioniniai krepšiai Wenger gaminami pagal aukščiausius standartus išskirtinis Šveicariškas dėmesys detalėms būdingas visiem Wenger logotipu pažymėtiems produktams, iš kurių klientai gali tikėtis aukščiausios kokybės ir patvarumo.
Kad ir koks išrankus būtų keliautojas, kad ir kur jis keliautų kelioniniai krepšiai Wenger garantuoja išskirtinį patogumą keliaujant. Siūlomi krepšiai atitinka tiek šeimyninės kelionės, keliaujančio jaunimo, tiek verslininkų poreikius.


Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: