Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Laisvalaikio prekės

Laisvalaikio prekės
  
3.5 / 5
3.5 stars, based on 16 reviews

Midland ARCTICSpeciali Kaina: 119.00 €
119.00
Jūrinė radijo stotis turinti tvirtą korpusą, profesionalaus dizaino, atsparumas vandeniui pagal standartą IP67.

ARCTIC yra nešiojama jūrinė radijo stotis kuri patenkins bet kuriuos reiklius naudojus. Naudodami ARCTIC raciją turėsite patikimą radijo ryšį, balsas bus girdimas aiškiai ir suprantamai.

Ši radijo stotis jau turi suprogramuotus 57 tarptautinius jūrinius kanalus VHF diapazone. Tvirtas ir profesionalus dizainas, plastmase dengtas metalinis korpusas, kuris užtikrina maksimalų tvirtumą ir IP67 sertifikatą: pilną apsaugą nuo dulkių ir leidžia panardinti radijo stotį į 1 metro vandens gylį iki 30 minučių.

ARCTIC turi greito pagalbos, 16 kanalo, iškvietimo mygtuką, todėl ištikus nelaimei, galėsite greičiau išsikviesti pagalbą. Tarp kitų šios racijos funkcijų yra Dual Watch ir Triple Watch funkcijos, kurių pagalba galite vienu metu klausytis dviejų ar net trijų kanalų vienu metu.

ARCTIC turi apšviečiamą LCD ekraną ir mygtukų klaviatūrą, todėl šia racija patogu naudotis, taip pat ir tamsoje ar esant blogam matomumui. ARCTIC yra komplektuojamas su didelio talpumo Li-Ion 1600mAh baterija. Dėka racijos programavimo galimybės galima valdyti ir programuoti tam tikras funkcijas, pavyzdžiui, dažnius, baterijos saugojimo režimą, VOX funkciją, kanalų skenavimą, balso pranešimus, privačius kanalus ir daugelį kitų funkcijų.

Techniniai duomenys:

Dažnių diapazonas: VHF Dažniai: TX 156,025 - 157,425MHz, RX 156,300 - 162,000MHz Galingumas: 1 arba 5W (pasirenkamas) Korpusas: Metalinis dengtas plastmase VOX: Taip - 10 lygių Dual Watch: Taip Kanalų skenavimas: Taip Pavojaus mygtukas: Taip LCD ekrano apšvietimas: Taip Triukšmų lygio reguliavimas (Squelch): Taip - 10 lygių Mygtukų "užrakinimas": Taip Ausinių, mikrofono jungtis: Taip, 2 Pin Motorola Baterija: Li-Ion 1600mAh Programuojama kompiuteriu: Taip Dydis: 115 x 55 x 37 mm (HxLxD)

Komplektacija:

Arctic radijo stotis 1600mAh Li-Ion baterija Diržo kablys Stalinis pakrovėjas Maitinimo blokas pakrovėjui


Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: