Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Laisvalaikio prekės

Laisvalaikio prekės
Nešiojamas biotualetas Starter Set Green XL
25%
25%
 
0 / 5
0 stars, based on reviews

Nešiojamas biotualetas Starter Set Green XLKaina: 140.00 €
Speciali Kaina: 105.00 €
Sutaupyk: 35.00 €
140.00

 

Biotualetas ENDERS skiriasi nuo kitų, pigesnių modelių savo išskirtinėmis savybėmis:

Vienintelis modelis, turintis transportavimo ratukus, todėl pervežti pilną biotualetą (35kg) lengvai gali moterys ir vaikai Didelis skysčių bakas, iki 50 vandens nuleidimų Vienintelis biotualetas tarp panašaus lygio kainų modelių, turintis labai efektyvią stūmoklinę pompą Ergonomiška pripildymo žarna padeda lengvai ir tiksliai dozuoti sanitarinius skysčius Išleidimo žarna su ventiliacine sklende

Nešiojamas biotualetas "Starter Set Green " - rinkinį sudaro biotualetas, 1x2 l "Ensan Green", 1x2 l “Ensan Rinse”, 4 tuoletinio popierio ritiniai. Nešiojamas biotualetas "Mobile-WC Deluxe" yra labai lygaus paviršiaus, lengvai prižiūrimas. Tinkamas naudoti kemperiuose, gyvenamosiose priekabose, jachtose, yra pamėgtas tolimųjų reisų vairuotojų, puikiai pasitarnauja slaugant ligonį ar darant namų remontą.

Pagamintas iš patvaraus, aukštos kokybės plastiko (maksimali apkrova 150kg). Vandens ir nuotekų rezervuarai yra lengvai atskiriami ir vėl sukabinami. Integruotas nuotekų lygio indikatorius, kintantis iš žalios spalvos į raudoną ir perspėjantis, kad nuotekų bakas prisipildė iki 3/4. Vandens bako talpa: 15 l; Nuotekų bako talpa: 17 l; Išmatavimai: 36,7 (aukštis) x 38,0 x 44,6 cm; Gamintojas: Vokietija; Skystis ''ENSAN GREEN'' : Sanitarinė priežiūros priemonė ENSAN GREEN biotualetams. Patikima, efektyvi, naudojama nepraranda dezodoruojančių savybių – naikina nemalonų kvapą vandens nuleidimo bakelyje bei tirpina fekalijas. Yra specialus užsukimas apsaugai nuo vaikų. Pilamas į nuotekų baką. Tūris 1 litras. Dozavimas: 75 ml 10 litrų nuleidžiamojo bakelio talpai. Į 2-3 litrus apytiksliai pilama 15-22 ml šios priemonės. Skystis “Ensan Rinse”: Skysta valymo priemonė yra pilama į tualeto vandens bakelį. Tualetas geriau išvalomas, gaiviai kvepia, taip pat ši priemonė saugo nuo bakterijų, neleidžia susidaryti kalkių nuosėdoms, skleidžia malonų citrinų aromatą ir palaiko švarą jūsų tualete. Tūris: 1 l. Naudojimas: 75 ml priemonės įpilkite į 15 l švaraus vandens baką ir tada leiskite vandenį. Laikymo sąlygos: geriausia priemonę laikyti 38 °C temperatūroje. Sunaudojus visą valymo skystį “Ensan Rinse”, buteliuką praplaukite vandeniu ir išmeskite. Vandenį, likusį po praskalavimo, galite supilti į tualeto bakelį. Jokiu būdu nenaudokite tuščio buteliuko kokioms nors kitoms priemonėms supilti! Tualetinis popierius ''Ensan camping toilet paper'': tai yra tirpus tuoletinis popierius, kad tuoletas neužsikimštų naudokite tik tirpų tualetinį popierių, jokiu būdu nenaudokite įprasto.

Kaip pradėti naudoti biotualetą?

1. Įpilti švaraus vandens į rezervuarą per tam skirtą angą;
2. Įpilti 80 ml ENDERS ENSAN RINSE skysčio;
3. Į apatinį bakelį įpylti 100 ml dezinfekuojančio skysčio;
4. Pripumpuoti su nuleidimo mechanizmu vandens (apie 10 paspaudimų);
5. Atidaryti atskyrimo vožtuvą, kad tirpalas patektų į apatinį bakelį.

Kaip prižiūrėti biotualetą?

1. Atskirkite bakelius;
2. Paėme apatinį bakelį už tam skirtos vietos, nuneškite ir išpilkite turinį į tam skirtą vietą;
3. Praskalaukite tualetą švariu vandeniu;
4. Sujungkite vėl visas dalis;
5. Pripilkite talpas naujomis skysčių porcijomis.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: