Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Maistas ir gėrimai

Maistas ir gėrimai
3.5 / 5
3.5 stars, based on 111 reviews

Japoniška KEIKO žalioji arbata Konacha, pakeliuose, ekologiška 20 g (10 pak. x 2 g)Speciali Kaina: 25.77 €
25.77

Autentiška japoniška arbata, užauginta pusiau pavėsyje, pirmojo ir antrojo skynimo gegužės ir birželio mėn. Malonaus švelnaus skonio. Kiekvienas arbatžolių maišelis supakuotas sandariai atskirai, kad būtų išsaugotas šviežių arbatžolių aromatas ir skonis. Patogu įsidėti keliaujant.

Paprastai tokia kokybiška arbata nepakuojama į atskirus arbatos maišelius, tačiau KEIKO žalioji arbata Konacha specialiai taip supakuota patogiam vartojimui.

Paruošimas: užpilti 70-75°C vandeniu. Pirmąjį užpylimą palaikyti 60-90 sekundžių, antrąjį 15, trečiąjį 30. Kol lapeliai dar šlapi, užpilkite dar kartą (iš viso galima užpilti 3 kartus).

Po KEIKO vardu slepiasi grupė neįprastų subtilių arbatų, kurių skonis ir aromatas visiškai skirtingas – kaip ir lapelių skynimo laikas. KEIKO arbatos auginamos ekologiniame ūkyje Kagošimos regione, pietinėje Japonijos dalyje.

Arbata gali būti auginama pavėsyje arba saulėkaitoje. Auginant pusiau pavėsyje, po specialiais tinklais (Japoniškai „Kabuse“) sąlygos tampa labai panašios į natūralias, kuriomis auga laukiniai arbatkrūmiai. Kabusecha yra itin turtinga ekstraktais, išskirtinai žalia ir įgauna saldesnį skonį.

KEIKO arbatos apdorojamos ypatingu būdu, kuris leidžia arbatos lapeliams geriausiai atsiskleisti ir saugo nuo oksidacijos. Iš karto surinkus derlių arbatos lapeliai yra garinami, atvėsinami, suvyniojami ir išdžiovinami. Oro nepraleidžiantys maišeliai išlaiko aktyviuosius ingredientus ir šviežią arbatos aromatą iki to momento, kai Jūs juo mėgaujatės.

Supakuota kontroliuojamoje aplinkoje. Tikrinta dėl radiacijos.

Šią prekę galima įsigyti tik internetuTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: