Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Prekės namams ir ūkiui

Prekės namams ir ūkiui
3.3 / 5
3.3 stars, based on 10 reviews

230V vaisių,uogų,daržovių smulkintuvas ELIKOR-1 modelis-6 (210 kg/val)Speciali Kaina: 162.00 €
162.00

Pradedant darbą, pritvirtinkite ELIKOR1 modelio-6 variklį prie tvirto paviršiaus (stalo), pakiškite po smulkintuvo korpusu specialiai pagamintą arba tik pritaikytą talpą (statinę, dežę, kibirą), užpildykite korpuso šone esantį vamzdžio formos piltuvą vaisiais, uogomis arba daržovėmis ir prijunkite įrengimą prie elektros tinklo. Norime atkreipti dėmesį į tai, kad smulkinimui paruošti vaisiai, uogos arba daržovės turi būti švarūs ir gali būti nepjaustyti. Prasidėjus smulkinimo procesui, mažėjant įdėtiems vaisiams, uogoms arba daržovėms, papildykite įų kiekį pagal poreikį. Išėjime, susmulkinta masė pateks tiesiai į talpą, kuri buvo pakišta po smulkintuvu.

Visos į smulkintuvo komplektaciją įeinančios dalys yra gaminamos Ukrainoje ir privalomai atitinka griežtus gamyklinius reikalavimus, yra sertifikuotos.

Našumas smulkinant vaisius (kg/val.), iki: 210 Maitinimo įtampa (V): 230V (250V) Elektros tinklo dažnis (Hz): 50 Naudojamas galingumas (kW): 1,0 Variklio tipas: Asinchroninis Darbo režimas: Ilgalaikis Išmatavimai (mm): 405x245x245 Svoris netto (kg), ne daugiau: 10 Garantija (mėn): 12Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: