Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Prekės namams ir ūkiui

Prekės namams ir ūkiui
Akmens masės plautuvė Franke Centro CNG 610-54
20%
20%
0 / 5
0 stars, based on reviews

Akmens masės plautuvė Franke Centro CNG 610-54Kaina: 294.00 €
Speciali Kaina: 235.20 €
Sutaupyk: 58.80 €
294.00

Akmens masės plautuvė Franke Centro CNG 610-54 

Spintelės plotis 60 cm Matmenys 590 x 500 mm Išpjova dedant iš viršaus 570 x 480 mm (R=15mm) Dubens matmenys 540 /400 /200 mm Montavimo tipas Montuojama lygiai su stalviršiu arba dedama iš viršaus („FastFix“) Dubens padėtis Universali pagal dėjimo būdą Sudėtis „Fragranit“ su antibakterine „Sanitized®“ sudėtimi Ventilis Ekscentrinis 3½“ ventilis Ventilio valdymas Apvali pasukama ventilio atidarymo ar uždarymo rankenėlė Perpylimas Integruotas perpylimas su uždengimu Skylės maišytuvui Be skylių (iš apačios įgręžti 5 x 35 mm (ruošiniai) Stalviršio storis dedant iš viršaus min. 12 mm Stalviršio storis dedant lygiai su stalviršiu

KOKIA YRA FRAGRANIT+ SUDĖTIS?

Fragranit plautuvės susideda iš 80% granito – 4-o pagal kietumą mineralo pasaulyje (po deimanto, rubino ir topazo). Likusius 20% sudaro akrilas – rišamoji medžiaga, užtikrinanti granito dalelių sukibimą ir stabilumą bei suteikianti plautuvei daugiau elastingumo.

Higieniškas sprendimas Jūsų virtuvėje – Fragranit plautuvė su Sanitized® paviršiumi. Virtuvė yra tokia vieta, kurioje susidaro palankios sąlygos daugintis bakterijoms, todėl čia labai svarbi higiena. Įprastuose paviršiuose bakterijos dauginasi nuolat, ir jau po 20 minučių jų kiekis padvigubėja. Taip neturėtų būti virtuvėje, kurioje ruošiamas maistas. Paviršiai su Fragranit integruota higienos funkcija išliks švarūs. Sanitized® nepakeis kasdieninio valymo, tačiau efektyviai padidins švarą plautuvėje.

FRANKE FRAGRANIT+ PUIKIOS PAVIRŠIAUS SAVYBĖS

Atsparumas įbrėžimams. Plautuvės pagamintos iš ketvirtos pagal kietumą medžiagos visame pasaulyje. Įvairūs gaminiai gaminiai, naudojami virtuvėje ir plautuvėje, yra mažiau kietesni. Pavyzdžiui, nuo šakutės įbrėžimo paviršiuje liks metalų dulkių, kurios lengvai nusiplaus vandeniu nepalikdamos pėdsakų. Aukštas higienos lygis. Gamyboje naudojamos skirtingų dydžių granito dalelės, todėl paviršius ir nelygumai užpildomi mažesnės faktūros dalelėmis. Paviršius tampa lygesnis ir lengviau valomas. Sanitized® technologija užtikrina, kad paviršiuje nesidaugins bakterijos. Atsparumas dėmėms. Franke Fragranit+ plautuvės yra atsparios visoms dėmėms, galinčioms atsirasti virtuvėje kasdieninėje ruošoje. Atsparumas smūgiams. Plautuvės paviršius atsparus krintant įprastiniams daiktams ar indams, naudojamiems virtuvėje. Bandymais nustatyta, kad nedideli krintantys daiktai nepalieka žymių plautuvės paviršiuje. Atsparumas UV spinduliams. Fragranit+ plautuvė yra atspari UV spinduliams, todėl naudojant plautuvę ji nepraranda savo pradinės spalvos. Didelis atsparumas karščiui. Fragranit+ plautuvės atsparios itin aukštai, net iki 280 °C karščio temperatūrai.    Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: