Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Prekės namams ir ūkiui

Prekės namams ir ūkiui
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Akumuliatorinis lapų pūstuvas ir siurblys BLV 18-200 Battery KärcherSpeciali Kaina: 214.00 €
214.00

Siurbimas, pūtimas ir mulčiavimas – visa tai galite padaryti su akumuliatoriniu lapų pūstuvu ir siurbliu BLV 18-200 Battery. Tvarkingam jūsų sodui. 

(BE AKUMULIATORIAUS IR KROVIKLIO) 

 

Lapai krenta ne tik rudenį. Pavasarį ir vasarą vaismedžių žiedai ir nuo žydinčių gėlių ir kitų suvytusių želdynų lapai patenka į veją, takus ir kiemus. Karcher turi įrenginį, kuris palengvins jūsų darbus: BLV 18-200 Battery lapų pūstuvas ir siublys. Šis patogus įrenginys su dviem rankenomis, kad būtų galima optimaliai paskirstyti svorį, padės surinkti net ir sausus lapus iš sunkiai pasiekiamų kampų. Funkcionalus „trys viename“ įrenginys turi didelio tūrio šiukšlių surinkimo maišą, yra valdomas naudojant selektoriaus svirtį, kuri suteikia galimybę naudoti siurbimo ir pūtimo funkcijas tuo pačiu metu. Oro greitį galima reguliuoti ir pritaikyti prie reikiamos užduoties – nuo švelnaus vėjelio iki „Turbo boost“. Kad ilgai dirbant neatsirastų nuovargis ir būtų patogu transportuoti įrenginį, prie jo pridėti nuimami ratukai. Akumuliatorius į komplektaciją neįeina. 

 

Techniniai duomenys

Variklio tipas Variklis be šepetėlių Turbo Boost mygtukas taip Greičio reguliavimas taip Darbo triukšmo lygis (dB(A)) 107 Pūtimo režimo greitis (km/h) 200 Siurbimo režimo greitis (km/h) 130 šiukšlių maišo dydis (l) 45 Akumuliatorių platforma 18 V akumuliatorių platforma Įtampa (V) 18 Galingumas pakrovus bateriją - Pūtimo režimas (m²) 425 (2,5 Ah) / 850 (5 Ah) Galingumas pakrovus bateriją - Siurbimo režimas (l) 45 (2,5 Ah) / 90 (5 Ah) Veikimo laikas per vieną akumuliatoriaus įkrovimą (min) 15 (2,5 Ah) / 30 (5 Ah) Svoris (be priedų) (kg) 3,5 Svoris (su pakuote) (kg) 5,4 Matmenys (I x P x A) (mm) 1243 x 171 x 376 

 

Įranga

Žolės surinkimo krepšys Nuimami transportavimo ratukai Peties juosta 


Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: