Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Prekės namams ir ūkiui

Prekės namams ir ūkiui
0 / 5
0 stars, based on reviews

Akumuliatorinis perforatorius Bosch GBH 18 V-EC ProfessionalSpeciali Kaina: 389.39 €
389.39

Užsakymo numeris: 0611904003, komplekte:

 L-BOXX su priedų komplektu

 Privalumai
„SDS-plus“ kategorijai priklausantis belaidis perforatorius išsiskiriantis optimaliu galios ir svorio santykiu

Jis išsiskiria subalansuotu galios ir svorio santykiu, išgauna 1,7 J smūgio energiją ir sveria tik 2,6 kg Dėl lengvo ir kompaktiško dizaino jį galima naudoti virš galvos Dėl tvirtų komponentų ir variklio be anglinių šepetėlių jis yra itin patvarus

GBH 18V-EC Professional yra „Bosch“ pagamintas 18 V „SDS-plus“ kategorijai priklausantis belaidis perforatorius, kuris išsiskiria optimaliu galios ir svorio santykiu. Jis išsiskiria subalansuotu galios ir svorio santykiu, išgauna 1,7 J smūgio energiją ir sveria tik 2,6 kg. Dėl lengvo ir kompaktiško perforatoriaus dizaino jį galima gręžti virš galvos, o tvirti komponentai ir variklis be šepetėlių užtikrina ilgaamžiškumą.

Šis įrankis skirtas betono, mūro, medienos ir metalo gręžimui ir kalimui. Jis suderinamas su įvairiais dulkių surinkimo priedais, Bosch Professional 18 V baterijomis ir įkrovikliais (lanksti maitinimo sistema).

GBH 18V-EC Professional išsiskiria papildomomis funkcijomis, tokiomis kaip elektroniškai komutuojamas variklis be anglinių šepetėlių, elektroninė variklio apsauga (EMP), LED lemputė, sukimosi kontrolės įtaisas, kintamas greitis ir „Vario-Lock“.

Svarbiausi duomenys

Maks. smūgio energija 1,7 J Smūgių sk., esant nom. sūkių sk. 0 – 4.550 min-1 Nominalus sūkių skaičius 0 – 1.400 min-1 Akumuliatoriaus įtampa 18 V Įrankių laikikliai SDS-plus Įrankio matmenys (ilgis) 285 mm Pakuotės matmenys (plotis x ilgis x aukštis) 242 x 320 x 110 mm Svoris su akumuliatoriumi 2,6 kg

Gręžimo intervalas

Gręžinio Ø betone gręžiant spiraliniu grąžtu 4 – 18 mm Optimalus naudojimo intervalas, gręžiant betoną spiraliniais grąžtais 4 – 10 mm Maks. gręžimo skersmuo metale 13 mm Maks. gręžinio Ø medienoje 20 mmTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: