Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Prekės namams ir ūkiui

Prekės namams ir ūkiui
0 / 5
0 stars, based on reviews

Akumuliatorinis perforatorius Bosch GBH 18V-26 ProfessionalSpeciali Kaina: 271.70 €
271.70

Užsakymo numeris: 0611909000, komplekte:

 u priedų komplektu

Privalumai

Universalus belaidis perforatorius priklausantis „SDS-plus“ kategorijai

GDE 18V-16 Professional dulkių surinkimo įrenginys (įsigyjama papildomai) įstatomas į perforatorių, o jo viduje yra HEPA filtras „KickBack Control“ ir elektroninis tikslumo valdiklis padeda lengviau valdyti įrankį ir padidina naudotojo saugumą Išgauna 2,6 J smūgio energiją ir užtikrina greitą gręžimą ir efektyvų kalimą

GBH 18V-26 Professional – „Bosch“ sukurtas „SDS-plus“ kategorijai priklausantis universalus laidinis perforatorius skirtas naudoti kiekvieną dieną. GDE 18V-16 Professional dulkių surinkimo įrenginys (įsigyjama papildomai) įstatomas į perforatorių, o jo viduje yra HEPA filtras, todėl galite judėti laisvai. Perforatoriuje taip pat naudojamas „KickBack Control“ ir elektroninis tikslumo valdiklis (EPC), kad galėtumėte tiksliau valdyti įrankį ir būtumėte geriau apsaugoti. Galingas variklis išgauna 2,6 J smūgio energiją, kad darbas būtų efektyvus.

Šis įrankis skirtas betono, mūro, medienos ir metalo gręžimui ir kalimui. Jis suderinamas su įvairiais dulkių surinkimo priedais, Bosch Professional 18 V baterijomis ir įkrovikliais (lanksti maitinimo sistema).

GBH 18V-26 Professional išsiskiria ir kitomis papildomomis funkcijomis, tokiomis kaip pastovus greitis, elektroniškai komutuojamas variklis be anglinių šepetėlių, elektroninė variklio apsauga (EMP) ir LED lemputė, sukimosi kontrolės įtaisas, kintamas greitis, „Vario-Lock“ ir vibravimo kontrolė.

Svarbiausi duomenys

Maks. smūgio energija 2,6 J Smūgių sk., esant nom. sūkių sk. 0 – 4.350 min-1 Nominalus sūkių skaičius 0 – 890 min-1 Akumuliatoriaus įtampa 18 V Įrankių laikikliai SDS-plus Įrankio matmenys (ilgis) 347 mm Pakuotės matmenys (plotis x ilgis x aukštis) 251 x 398 x 112 mm Svoris su akumuliatoriumi 3,5 kg

Gręžimo intervalas

Gręžinio Ø betone gręžiant spiraliniu grąžtu 4 – 26 mm Optimalus naudojimo intervalas, gręžiant betoną spiraliniais grąžtais 8 – 16 mm Maks. gręžimo skersmuo metale 13 mm Maks. gręžinio Ø medienoje 30 mmTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: