Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Prekės namams ir ūkiui

Prekės namams ir ūkiui
3.3 / 5
3.3 stars, based on 10 reviews

Akumuliatorinis pjūklas AL-KO CS 36 LI ENERGY FLEXSpeciali Kaina: 169.00 €
169.00

 AL-KO CS36LI akumuliatorinis grandininis pjūklas / 36 V / korpusas

Akumuliatorinis grandininis pjūklas paperka savo siaura forma, puikia įranga ir belaide, be pavojingų medžiagų emisijos ličio jonų galia. didelė pjovimo galia ir ilgaamžiškumas dėl originalių „Oregon“ peilių ir grandinės „EnergyFlex“ serijos modelis be akumuliatoriaus ir įkroviklio paprastas grandinės įtempimas, nenaudojant įrankio automatinis grandinės sutepimas ir kontrolinis langelis alyvos bake Saugumą užtikrina sistemos stabdys ir rankinis apsaugas su greitąja grandinės stabdymo funkcija.

PARDUODAMAS BE AKUMULIATORIAUS IR KROVIKLIO. (KORPUSAS)
AL-KO CS 36LI akumuliatorinis grandininis pjūklas / 36 V / korpusas

Greitas įtempimas
Dėl greitojo įtempimo įtaiso grandinė įtempiama ir įstatoma nenaudojant įrankio – tokiu būdu greitai pakeisite ir grandinę, ir peilį.

Ilgaamžiškumas ir paprasta techninė priežiūra
„AL-KO“ elektriniai grandininiai pjūklai dėl savo dizaino išsiskiria ne tik puikia išvaizda, bet ir galingu varikliu, originaliu „Oregon“ peiliu ir grandine, kurie užtikrina didelę pjovimo galią ir ilgaamžiškumą. Dėl automatinio grandinės sutepimo ir langelio alyvos bake palengvėja techninė priežiūra.

Dvigubai didesnis saugumas
Dėl sisteminio stabdžio ir rankų apsaugo su greitojo grandinės sustabdymo funkcija siūlomas didžiausias saugumas – maloniam darbui be nelaimingų atsitikimų.

AL-KO CS36 LI akumuliatorinis grandininis pjūklas / 36 V / korpusas techniniai duomenys:

Darbo režimas: Akumuliatoriniai įrankiai Grandinės stabdis: taip Grandinės greitis (m/s): 17 Grandinės tepimas: automatinis Grandinės įtempimas: be įrankų Pjovimo ilgis (cm): 30 Svoris kg.: apie 4,45 Laufzeit / Ladezeit Akku: 20/90 min


Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: