Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Prekės namams ir ūkiui

Prekės namams ir ūkiui
0 / 5
0 stars, based on reviews

Atskėlimo plaktukas Bosch GSH 11 VC ProfessionalSpeciali Kaina: 977.90 €
977.90

Prekės numeris: 0611336000, komplekte:

 lagamine su priedų komplektu

Pagaminta Vokietijoje - Made in Germany

Privalumai
Galingiausias „Bosch“ sukurtas „SDS-max“ kategorijai priklausantis atskėlimo plaktukas ir vibravimo kontrolė

Išgauna 23 J smūgio jėgą, kad kalimas būtų nepriekaištingas Itin patvarus dėl itin tvirtų metalinių komponentų Tipiška atskėlimo plaktuko konstrukcija puikiai tinka atliekant griovimo užduotis vertikalioje plokštumoje ir intensyviai kalant

GSH 11 VC Professional, kuris išsiskiria vibracijos kontrole, yra galingiausias „Bosch“ sukurtas „SDS-max“ kategorijai priklausantis laidinis atskėlimo plaktukas. Jo itin galingas variklis išgauna išskirtinę 23 J smūgio jėgą, kad kalimas būtų nepriekaištingas. Atskėlimo plaktukas yra patvarus ir išsiskiria itin tvirtais metaliniais komponentais. Ši tipiška atskėlimo plaktuko konstrukcija puikiai tinka atliekant griovimo užduotis vertikalioje plokštumoje ir intensyviai kalant.

Šis įrankis yra puikus pasirinkimas atliekant betono ir akmens skaldymo darbus vertikalioje plokštumoje. Suderinamas su dulkių surinkimo priedu GDE max Professional ir GDE hex Professional.

GSH 11 VC Professional išsiskiria papildomomis fiksavimo mygtuko, pastovaus greičio, greičio pasirinkimo, „Vario-Lock“ ir vibravimo kontrolės funkcijomis.

Svarbiausi duomenys

Nominalioji įvesties galia 1 700 W Smūgio energija 23 J Smūgių sk., esant nom. sūkių sk. 900 – 1.700 min-1 Masė 11,4 kg Įrankių laikikliai SDS-max Pakuotės matmenys (plotis x ilgis x aukštis) 450 x 730 x 170 mm Elektros įtampa 230 VTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: