Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Prekės namams ir ūkiui

Prekės namams ir ūkiui
Baldų komplektas Ravak 10°, pilka
40%
40%
3 / 5
3 stars, based on 5 reviews

Baldų komplektas Ravak 10°, pilkaKaina: 972.00 €
Speciali Kaina: 584.00 €
Sutaupyk: 388.00 €
972.00

Baldų komplektas Ravak 10°, pilka

Koncepcija 10° turi daug apdovanojimų dizaino srityje: Red Dot 2015, Edida 2015, TOP Design. Derinyje su baldais ir maišytuvu 10° sudaro harmoningą visumą. Praustuvo montavimo rinkinys (jungiamosios mūrvinės, sraigtai ir t. t.) ir perpylimo dangtis įeina į gaminio komplektą, taip pat yra visi pajungimai veidrodžiui ir spintelei pakabinti.

Komplektą sudaro:

Novatoriškosios koncepcijos 10° veidrodis su praktiška lentynėle 65 x 11 x 75 cm Praustuvas 65 x 48 x 15,5 cm Praustuvo spintelė 65 x 45/48 x 50 cm Aukšta ūkinė spintelė 45 x 29 x 160 cm  Baldai pagaminti iš medžio drožlių ir vidutinio tankio medžio pluošto plokštės Baldų spalva pilka ir baltas praustuvas

AKCIJOS PREKIŲ KIEKIS SANDĖLYJE RIBOTAS!

 

 

Matavimo paslaugos

Jeigu norite įsigyti gamintojo Ravak dušo kabiną ar sienelę, bet nesate tikri dėl išmatavimų – pas Jus gali atvykti gamintojo atstovas, išmatuoti ir pasiūlyti tinkamiausią gaminį. Paslauga yra nemokama, bet atvykti gali tik Vilniuje arba Kaune. Ravak specialistai pasiūlys Jums arba standartinį gaminį, arba nestandartinį (standartinių gaminių pristatymas paprastai trunka 2 – 3 darbo dienas, nestandartinių gaminių apie 5 – 6 savaites).

 

Montavimo paslaugos

Nusipirkus Ravak gaminius galima užsakyti montavimo paslaugas. Už prekes atsiskaitoma mūsų e-parduotuvėje, o už montavimą – pristačius ir sumontavus nupirktą gaminį. Montavimo paslaugų įkainiai:

Montavimo darbai atliekami visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją.
Minimali montavimo darbų užsakymo suma yra 100 eur.
Montavimo kainos skiriasi priklausomai nuo užsakytos prekės – tikslią galime pasakyti konkrečiai prekei, o apytikslės yra tokios: dušo kabinų ir durų montavimas 60 – 180 eur; dušo padėklai 60 eur; vonios 100 – 150 eur; vonios sienelės 60 – 90 eur; praustuvai ir keramika 30 eur; vandens maišytuvai 30 eur; hidromasažinės panelės 60 eur; vonios kambario baldai 15 – 30 eur; vonios kambario aksesuarai 10 eur.
Papildomi darbai, techninė pagalba – 30 eur/val.
Papildomos medžiagos, reikalingos montavimui, į kainą neįskaičiuotos.
Montavimo darbai atliekami per 1 – 2 savaites nuo užsakymo dienos Kauno ir Vilniaus regione, arba 3 – 4 savaites likusioje Lietuvos dalyje darbo dienomis nuo 8 iki 18 val. Nuo 18 val. Taikomas +30% darbų antkainis.
Kelių gaminių montavimui viename objekte taikoma sutartinė nuolaida.
Montavimo darbams registruotis mūsų įmonėje pateiktais kontaktais bei galima susiekti tiesiogiai su Ravak atstovu Ingrida tel. +370 603 82232 arba e-paštu online@ravak.lt
 

Kodėl verta Rinktis Ravak montavimo paslaugas?

Teisingai ir gerai sumontuotos prekės tarnaus ilgiau.
Suteikiama 3 metų garantija atliktiems montavimo darbams.
Suteikiama 50% ilgesnė gaminio garantija (pvz., vonios garantinis laikotarpis 10 metų, o sumontavus Ravak specialistams taikoma 15 metų garantija). Ilgesnė garantija bus suteikta šioms prekėms: visoms vonioms ir jų sienelėms, visoms dušo kabinoms bei dušo durims, ir visiems dušo padėklams. Kitoms prekėms, kurios nepatenka į šį sąrašą, ilgesnė garantija nebus suteikta.
Nereikia rūpintis pristatymu bei užnešimu – viską atsiveš ir užneš Ravak montuotojai.
 

Papildomų paslaugų teikimas

Dėl papildomų paslaugų reikia tiesiogiai tartis su Ravak atstovais. Tai liečia senų gaminių išmontavimą (pagal valandinį įkainį), senų santechnikos gaminių išvežimas (gali kainuoti nuo 100 eur ir daugiau).
Kitų gamintojų santechnika nėra montuojama – tik Ravak prekės. Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: