Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Prekės namams ir ūkiui

Prekės namams ir ūkiui
Čiužinėlis BABY 5 cm storio (70x140 cm)
26%
26%
 
3.9 / 5
3.9 stars, based on 44 reviews

Čiužinėlis BABY 5 cm storio (70x140 cm)



Kaina: 120.00 €
Speciali Kaina: 89.00 €
Sutaupyk: 31.00 €
120.00

 

INFORMACIJA APIE GAMINĮ

 

APIE PRODUKTĄ 

Pagrindas: 100 % viskozės elastinė medžiaga.
Čiužinėlio aukštis: 5 cm.
Aloe Vera užvalkalo viršutinės dalies sudėtis: 60% poliesteris, 40% viskozė.
Aloe Vera užvalkalo apatinės dalies sudėtis: 82% poliesteris,18% medvilnė.
Aloe Vera užvalkalas su užtrauktuku nuimamas ir skalbimas iki 40°C temperatūroje.     DYDIS: 70x140 cm   PRIVALUMAI   Rekomenduojama norint sukurti patogią bei komfortišką miego aplinką. Sumažėja viso kūno įtampa, miegant geriauatsipalaiduoja pečiai, dubuo, klubai, blauzdos ir kulnai.
Čiužinėlis BABY dėl atvirų porų struktūros nesulaiko drėgmės, todėl mažiau prakaituojama.Viskozės elastinėjemedžiagoje nesiveisia alergiją sukeliančios dulkių erkutės, todėl miegodami galėsite geriau ir lengviau kvėpuoti.
Čiužinėlis  BABY kompaktiškas ir lengvas, suvyniojus telpa į nedidelę daiktadėžę, todėl patogus ne tik namuose, bet ir keliaujant ar atostogaujant, miegant sodybose ar vasarnamiuose, ant sudedamų lovų, išgulėtų senų čiužinių.
Dėl aplinkos temperatūros pokyčių ir  čiužinuko pagrindą sudarančių medžiagų savybių gali atsirasti +/- 2 % leistinas čiužinuko matmenų nuokrypis. Taip pat, net ir taisyklingai naudojant čiužinuką, dėl sudėtyje naudojamų medžiagų savybės reaguoti į aplinkos temperatūros svyravimus, gali iki 15 % pasikeisti čiužinuko minkštumas (aplinkos temperatūrai kylant, čiužinuko pagrindas minkštėja, krentant — kietėja).    PRIEŽIŪRA   • Užvalkalą galima skalbti;
• Pagrindo skalbti negalima;
• Vėdinimas.   


Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: