Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Prekės namams ir ūkiui

Prekės namams ir ūkiui
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Elektrinė žoliapjovė Stihl FSE 60Speciali Kaina: 110.00 €
110.00

STIHL vardas - tai puiki kokybė, brandi technika ir praktiškos naujovės.Pirmasis STIHL pjūklas buvo sukurtas 1926 metais Vaiblingene, Vokietijoje. Įmonės įkurėjas Andreas Stihl yra laikomas ankstyvosios motorinių pjūklų gamybos inovatoriumi. Šiandien kompaniją valdo A. Stihl palikuonys.STIHL yra vienintelis pjūklų gamintojas Pasaulyje, kuris taip pat gamina ir grandines bei juostas pjūklams.

Savybės:

Stihl FSE 60 yra tyli, tvirta ir galinga elektrinė žoliapjovė. Puikiai tinka pjovimo, valymo darbams ir darbui ant lygaus paviršiaus aplinkoje,kurioje negalima kelti triukšmo. Patogią pjovimo galvutę su valu „AutoCut C 5-2“ galima iš naujo papildyti valu neatidarius korpuso. Stuktelėjus į žemę valas reguliuojamas automatiškai. Komplekte yra pjovimo galvutė „Auto Cut" 5-2 Apsauginis ratukas. Apsauginis ratukas apsaugo žievę ir augalus nuo pažeidimo. Laido kištuko fiksatorius. Laido kištuko fiksatorius apsaugo nuo atsitiktinio įtampos laido ištraukimo. Kilpinė rankena (R). Žoliapjovės ir krūmapjovės su kilpine rankena yra idealios darbui, kur yra ribota judėjimo erdvė, pvz. tarp krūmų.

Techniniai duomenys:

Darbinis velenas Lankstus Bendras ilgis (be pjovimo įrangos) 153 cm Pjovimo plotis 35 cm Rankenos Reguliuojamos Komplektacija Galvutė žolei Svoris 3.9 kg

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: