Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Prekės namams ir ūkiui

Prekės namams ir ūkiui
3.8 / 5
3.8 stars, based on 32 reviews

Fibaro belaidis dūmų detektoriusSpeciali Kaina: 81.00 €
81.00
Maitinimo šaltinis: CR123A Radijo dažnis: 1mW - 868,4 MHz EU; 908,4 MHz US; 921,4 MHz ANZ; 869,2 MHz RU; Duomenų standartas: Z-Wave Signalo sklaida lauke/pastate: 50-30 m Atitikimas standartams (EU): EMC 2004/108/EC, R&TTE 199/5/WE Darbinė temperatūra: 0 - 40° C Išmatavimai (IxPxA): 65 x 28 mm Garantija (mėnesiai): 12  

 

Minimalistinis, akiai malonus dizainas

Visi dabartiniai dūmų detektoriai buvo sukurti vienam tikslui – atrasti potencialias grėsmes. Tačiau vargu ar bent vienas gamintojas skyrė nors kiek dėmesio įrenginio dizainui. Natūralu, kad dūmų detektoriai skirti gelbėti gyvybes. Tačiau, kaip ir dauguma kitų jutiklių, dūmų detektorius įrengiamas gerai matomose vietose, pavyzdžiui, ant lubų. Štai kodėl Fibaro dizaineriai nusprendė sujungti nepriekaištingą saugumą su funkcionalumu ir estetika. Fibaro dūmų detektorius yra nepriekaištingo dizaino prietaisas, aprūpintas naujausiomis technologijomis tam, kad apsaugotų Jūsų namus ir Jūsų šeimą.


Minimalistinis dizainas

Glotnios linijos, poliruotas paviršius ir kompaktiškas dydis. Suderinus visas šias savybes, mes gausime vieną gražiausių kada nors sukurtų dūmų jutiklių.

Šviesos ir garso signalai

Fibaro dūmų detektorius informuos Jus apie kilusią grėsmę garsiniu signalu ir spalvotu šviesos diodų mirksėjimu.

Poliruotos grotelės

Detektoriaus korpuse esančios poliruotos grotelės ne tik puikiai atrodo, bet ir yra funkcionalios - jų pralaidumas leidžia greičiau sureaguoti net į menkiausią dūmų kiekį.


Itin mažas korpusas

Fibaro dūmų detektorius ko gero mažiausias bevielis dūmų jutiklis pasaulyje. Pažangi gamybos technologija leido sumažinti prietaisą sudarančių komponentų kiekį, kurie dabar yra sutalpinti į ypač kompaktišką korpusą.

Ne tik dūmų detektorius

Kai kurios medžiagos dega praktiškai be dūmų. Štai kodėl Fibaro inžinieriai nusprendė įdiegti papildomą temperatūros jutiklį – taip dar labiau padidindami galimybę išvengti pavojaus. Jei dūmų nebus pakankamai, kad juos būtų galima užfiksuoti, prietaisas vis tiek galės nustatyti grėsmę iš sparčiai kylančios patalpos temperatūros. Neproporcingai staigus temperatūros kilimas arba 54°C laipsnių Celsijaus ribos viršijimas suaktyvina aliarmą – gyventojai informuojami ne tik jutiklio skleidžiamais garso ir šviesos signalais, bet ir informaciniu pranešimu į išmaniuosius telefonus. Tik tokio tipo detektoriai gali užtikrinti Jūsų saugumą, nepriklausomai nuo to, kas dega.

Jums spręsti

Protingas būstas padės Jums apsaugoti savo šeimą nuo gaisro pavojaus. Jūs galite nuspręsti, kokių veiksmų turi imtis protingo namo sistema, kai užfiksuojamas gaisro, įsilaužimo ar vandens nutekėjimo pavojus. Gaisro atveju sistema gali būti sukonfigūruota atidaryti apsaugines žaliuzes, garažo ar kitus vartus ir apšviesti išėjimą. Jūs taip pat galite rankiniu būdu aktyvuoti apsaugos scenarijų, kuris atliks visus reikalingus veiksmus, galinčius apsaugoti Jūsų turtą ar net išgelbėti gyvybes.

Kalibruojamas jautrumas

FIBARO dūmų detektorius siūlo galimybę pasirinkti jautrumą pagal Jūsų poreikius. Reikalingas jautrumas gali būti pasirenkamas skirtingai, priklausomai nuo vietos, kur bus įdiegtas prietaisas. Pavyzdžiui, labai jautrus detektorius virtuvėje gali sukelti aliarmą, net jei Jūs tiesiog kažką kepate, štai kodėl jis turėtų būti ne toks jautrus tokioje patalpoje. Pasirenkamo jautrumo funkcija padeda išvengti klaidinančių pavojaus signalų. Kitose patalpose, kur dūmų buvimas yra mažiau tikėtinas esant normalioms sąlygoms, detektorius turi būti nustatytas didžiausiu jautrumu, siekiant užtikrinti geriausią apsaugą.

Atsparus aukštai temperatūrai

Karščiui atspari medžiaga, kuri naudojama FIBARO dūmų detektorius korpuse, apsaugo prietaisą nuo pažeidimų net esant 200 laipsnių Celsijaus.


Savisaugos funkcija
Dūmų detektorius aprūpintas papildoma apsauga, kuri neleidžia jo išmontuoti. Kiekvienas bandymas išmontuoti detektorių aktyvuos aliarmą, o protingo namo sistema bus nedelsiant apie tai informuojama. Dūmų detektorius yra labai svarbus Jūsų namų saugumo elementas, todėl bet koks pažeidimas neturi būti neleidžiamas. Bandymas atjungti maitinimą, pavogti detektorių ar mėginimas kitaip pakenkti detektoriui nedelsiant sukels aliarmą.


Z-Wave tinklo aprėpties matavimas
Detektoriaus šviesos signalas gali būti naudojamas indikuoti ryšio, su likusia protingo namo sistema, stiprumui. Kokybiškas ryšys tarp prietaiso ir centrinio tinklo terminalo užtikrina funkcionalų visos sistemos darbą. Fibaro dūmų detektorius gali veikti su laidinėmis apsaugos sistemomis arba belaidžiu Z-Wave protokolu. Net jei detektorius instaliuojamas zonoje kur yra silpnas tiesioginis ryšys su centriniu terminalu, jis gali veikti prisijungdamas prie kitų namuose esančių Z-Wave prietaisų, kurie retransliuoja tinklo komandas, tokiu būdu išplėsdami tinklo aprėptį.


Savikontrolė

Nepriekaištinga komunikacija garantuoja Jūsų namų saugumą. Fibaro dūmų detektorius ne tik nuolat matuoja ryšį su bendra protingo namo sistema, bet ir nuolat vykdo savikontrolės testą. Kas 5 sekundes detektorius automatiškai patikrina savo jutiklių būseną, taip pat tikrina kiek ilgai užteks esamo maitinimo elemento tolimesniam kokybiškam darbui. Šis testas gali būti aktyvuojamas ir rankiniu būdu – tiesiog reikia paspausti ir palaikyti centrinį daviklio mygtuką. Apie sėkmingai atliktą testą detektorius informuos trumpais garsiniais bei šviesos signalais.


Jūs gaminate, mes saugome
Fibaro dūmų detektorius yra būtinas prietaisas Jūsų virtuvėje. Kiekvieną kartą, kai Jūs ruošite maistą savo šeimai, jutiklis užtikrins, kad nepamirštumėte išjungti dujų ar išimti kepamo maisto iš orkaitės. Gresiantis gaisro pavojus bus iš karto pastebėtas, o Jūs būsite nedelsiant apie tai informuojamas.
Jūsų namų sargas
Jūsų namų saugumas yra pagrindinis Fibaro prioritetas. Dėl to Fibaro sistema nuo pat pradžių buvo projektuojama taip, kad ne tik teiktų didžiausią komfortą, bet ir užtikrintų, kad Jūsų šeima ir brangūs daiktai būtų saugūs. Fibaro dūmų, vandens nuotekio ir langų/durų detektoriai užtikrins nepriekaištingą Jūsų namų saugumą – būkite ramūs dėl savo šeimos ir turto saugumo.

Net mažiausias dūmų kiekis bus užfiksuotas
Parodymų registratoras užfiksuos net ir mažiausius dūmų kiekius Jūsų namuose. Nepriklausomai nuo to ar namo apsauga įjungta ar išjungta – detektorius visada registruoja dūmų bei temperatūros pokyčius. Jūs bet kada galite peržiūrėti praėjusio laikotarpio duomenis, kuriuose bus atvaizduoti visi užfiksuoti pokyčiai.
Kiekvienas aliarmas taip pat registruojamas atmintyje. Visų detektorių duomenis galėsite patogiai peržiūrėti net tada, kai būsite išvykę, – tiesiog prisijungsite prie savo namų išmaniuoju telefonu, ir patogiai peržiūrėkite visą užfiksuotą informacija.

Automatiškas programinės įrangos atnaujinimas
Šis pažangių technologijų dūmų detektorius leidžia automatiškai atnaujinti programinę įrangą belaidžiu būdu – Jums nereikės rūpintis detektorių išmontavimu, atnaujinimu ir nauju įrengimu. Atsiradus naujoms funkcijoms, kurios pagerina prietaiso veikimą, detektorius automatiškai apie tai Jus informuos – beliks paspausti kelis mygtukus valdymo panelėje ir Jūs galėsite toliau mėgautis ramybe – Jūsų namai saugūs.

  Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: