Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Prekės namams ir ūkiui

Prekės namams ir ūkiui
  
4 / 5
4 stars, based on 1 reviews

Gyvatvorių žirklės HGE 18-50 Battery KärcherSpeciali Kaina: 123.00 €
123.00

Turinčios 180° besisukančią rankeną ir praktišką nuobirų šalinimo įtaisą: akumuliatorinės gyvatvorių žirklės HGE 18-50 Battery leidžia dirbti patogiai, saugiai ir tiksliai. 

 

Nieko nėra paprasčiau kaip prižiūrėti gyvatvores su akumuliatorinėmis gyvatvorių žirklėmis HGE 18-50 Battery. Pavyzdžiui, dėl įrenginyje esančios 180° besisukančios rankenos nenuvargsta rankos ir pečiai dirbant įvairiose padėtyse, net ir atliekant vertikalius pjovimus. Nuobirų šalinimo įtaisas taip pat yra labai praktiškas priedas. Jo dėka, nupjautos nuobiros nenukrenta atgal į gyvatvorę, o gali būti lengvai sušluojamos nuo grindinio. Akumuliatorinių gyvatvorių žirklių ašmenys yra išgaląsti deimantu, kas užtikrina ypatingai tikslius pjovimo rezultatus. Ašmenys taip pat turi integruotą ašmenų apsaugą ir pakabinimo kilpą. Ašmenų apsaugos dėka pastatai, grindinys ir žinoma patys ašmenys yra apsaugomi nuo sugadinimo, o pakabinimo kilpa leidžia įrenginį laikyti ant sienos, taip taupant vietą. Papildomas akumuliatorinių gyvatvorių žirklių privalumas - speciali pjovimo funkcija, kuri gali padėti lengviau nupjauti storesnes šakas. Kitos praktinės savybės: antiblokavimo sistema - nepertraukiamam darbui. 

 

Techniniai duomenys

Pjovimo ilgis (cm) 50 Atstumas tarp pjovimo ašmenų (mm) 22 Greičio reguliavimas ne Ašmenų greitis (pjūviai/min) 2700 Pjovimo ašmenų tipas Šlifuotas deimantu Akumuliatorių platforma 18 V akumuliatorių platforma Įtampa (V) 18 Našumas per vieną akumuliatoriaus įkrovimą * (m) 325 (2,5 Ah) / 650 (5 Ah) Veikimo laikas per vieną akumuliatoriaus įkrovimą (min) 40 (2,5 Ah) / 80 (5 Ah) Svoris (be priedų) (kg) 2,9 Svoris (su pakuote) (kg) 4,5 Matmenys (I x P x A) (mm) 970 x 213 x 188 

 

Įranga

Rankena, Sukama Pjovimo funkcija Valdymo apsauga Ašmenų apsauga Pakabinimo diržas Gyvatvorių šluota 


Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: