Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
3 SDS-plus-5 grąžtų Bosch  komplektas 6/8/10 mm
3.5 / 5
3.5 stars, based on 12 reviews

3 SDS-plus-5 grąžtų Bosch komplektas 6/8/10 mmSpeciali Kaina: 19.00 €
19.00

„SDS plus-5“ grąžtas leidžia gręžti be didelių pastangų

kietmetalio plokštelėje padaryti grioveliai, kad darbas būtų sklandus ir be strigimų „Activeteq“ centravimo smaigalys centruoja grąžtą, kad būtų lengva pradėti gręžti be drebėjimo ir slinkimo į šoną AWB kietojo litavimo ir grūdinimo technologija sumažina vibraciją ir naudotojo įsitempimą


„SDS plus-5“ grąžtas leidžia gręžti be didelių pastangų. Kad darbas būtų sklandus, kietmetalio plokštelėje padaryti grioveliai ir įrantos, kurios lengviau skverbiasi į medžiagą ir apsaugo nuo užstrigimo betone. „Activeteq“ centravimo smaigalys išlaiko grąžto padėtį ir jį centruoja, kad būtų lengva pradėti gręžti be drebėjimo bei slinkimo į šoną ir išgręžtumėte tikslaus skersmens skylę. Be to, AWB kietojo litavimo ir grūdinimo technologija sumažina vibraciją gręžiant, kad sumažėtų naudotojo įsitempimas. Grąžtas skirtas mūrui ir betonui. Jis tinka perforatoriams su „SDS plus“ laikikliu.

Kad būtų užtikrinti tikslūs rezultatai, matoma nusidėvėjimo žymė parodo, kad skylės skersmuo vis dar atitinka metaliniam inkarui taikytiną leidžiamąjį nuokrypį. Kokybę patvirtina ant grąžto esanti bandymo, kurį atliko PGM betono grąžtų asociacijos valdyba, žymė, garantuojanti griežtų leidžiamųjų nuokrypių atitiktį, tikslų gręžimą ir patikimą tvirtinimo elementų įtvirtinimą. Pagaminta Vokietijoje. 

Svarbi pastaba: rekomenduojame įsigyti tepalo griebtuvui sutepti: Bosch 30 ml; Makita 95 ml; Metabo 100 ml. 

 

Paruošiame atsiimti per 1-2 d.d., pristatome kurjeriu ar į paštomatus per 2-3 d.d.

Esant ilgesniam terminui papildomai informuojame.

Visos nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: