Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
0 / 5
0 stars, based on reviews

AKUMULIATORIAUS ĮKROVIKIS STROM ST120, 20A, 12/24VSpeciali Kaina: 55.00 €
55.00

Daugiausiai įtakos akumuliatoriaus veiklai turi temperatūra. Jeigu oras atšalo iki 20-25 C, bet kuris akumuliatorius patirs papildomas apkrovas, trumpinančias jo veikimo laiką. Orui atšalus iki -20 C, tirštėja elektrolitas, lėtėja energijos gamybai reikalinga cheminė reakcija ir prastėja akumuliatoriaus pajėgumai. Taip pat tirštėja ir variklyje esantis tepalas, todėl užvesti sunkiau. Nepaisant to, kiekvienas vairuotojas tikisi, kad net šaltą žiemą automobilis užsives, o vėliau bus galima įjungti ne tik salono šildymą, bet ir muziką. Reiktų žinoti, kad, temperatūrai nukritus iki 0 C, akumuliatorius praranda apie 35 proc. galios, jei temperatūra krenta toliau, galia mažėja dar 50 proc. Žema temperatūra lemia ir tai, kad užvedamas variklis naudoja daugiau elektros energijos. Būtent dėl to žiemą akumuliatoriai kelia daugiausia problemų. Tam, kad išvengtumėte daugybės rūpesčių, irankiugama.lt Jums siūlo profesionalų, puikios kokybės akumuliatoriaus įkroviklį STROM ST120.

STROM gamintojo automobilių akumuliatorių pakrovėjas ST120 skirtas 12-24 voltų švininiams akumuliatoriams su skystuoju elektrolitu įkrauti. Įkrovimo proceso progresą galima stebėti įmontuotame ampermetro įrenginyje. Turi du įkrovos režimus: normalios įkrovos, kai reikia akumuliatorių įkrauti greičiau, arba akumuliatorius yra didesnės talpos ir yra iškrautas, ir palaikomąją (tausojančią) įkrovą, kai reikia įkrauti dalinai įkrautą akumuliatorių arba mažesnės talpos akumuliatorių. Jungiklio pagalba lengvai nustatoma 12V arba 24V įkrovos įtampa. Stiprūs polių gnybtai užtikrina optimalų kontaktą su baterijos poliais. Patogi rankena saugiam ikroviklio transportavimui.

TECHNINIAI DUOMENYS:

Maitinimo tinklo įtampa 1PH 230V Dažnis 50/60 Hz Įkrovimo įtampa 12/24 V Krovimo srovė 10/20A Akumuliatoriaus talpa Ah(min./maks.) 20-200 Matmenys 26x20x16.5cm Svoris netto 5,0kg Svoris brutto 5,2kg

SAVYBĖS:

Lėtas/greitas krovimas; Patogi rankena transportavimui; Įmontuoto ampermetro dėka įkrovimo laipsnis gali būti nustatytas ypatingai tiksliai; Pilnai izoliuota konstrukcija; Nedidelis svoris; Krovimo metu ampermetro rodyklė nuolat parodo akumuliatoriaus įkrovos srovę.

SUTEIKIAMA 12 MĖN.GARANTIJA IR POGARANTINIS APTARNAVIMAS  Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: