Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
3 / 5
3 stars, based on 4 reviews

Lazerinis nivelyras Nivel System NL-200Speciali Kaina: 472.00 €
472.00

Lazeriniai nivelyrai horizontaliems darbams – ekonomiškas visų statybų darbų sprendimas

Lazerinis nivelyras Nivel System NL200 - greitas ir lengvai naudojamas matavimo įrankis horizontaliems darbams - kaip patalpose (matomas lazerio spindulys), taip pat  ir atviroje erdvėje (naudojant jutiklį).
Intuityvus valdymo skydas - įjunk ir dirbk!

Niveliavimas niekada nebuvo toks lengvas. Su NL200 kiekvienas gali atlikti tikslius matavimus. Horizontalus lazerio pluoštas, kurį generuoja prietaisas, sudaro referencinę plokštumą. Įranga puikiai pakeičia optinį nivelyrą, matavimas atliekamas vieno žmogaus, o aukštis rodomas didžiausiu milimetro tikslumu lazerinėje matuoklėje. Jo stipri pusė tai - ilgaamžiškumas ir atsparumas oro sąlygoms, taip pat įkraunamos baterijos, suteikiančios keliasdešimt nepertraukiamo darbo valandų. viskas matoma plika akimi - raudona lazerio spalva yra tokia intensyvi, kad spindulys, nusileidęs ant objekto, yra aiškiai matomas net kelių dešimčių metrų atstumu nuo nivelyro.

• horizontalūs darbai
• darbai su matomu spinduliu - raudonu 
• aukštas tikslumas (±1,0 mm/10 m)
• darbinis diapozonas 300 metrų
• atsparus sunkioms darbo sąlygoms (IP64)
• saugus naudojimas ištisus metus (serviso ir techninės pagalbos paslaugos)

Komplekte: Lazerinis nivelyras Nivel System NL-200, lazerio jutiklis RD400, lazerio laikiklis, akumuliatoriai su įkrovėju, akiniai, taikymo plokštelė, plastikinis transportavimo dėklas, vartotojo instrukcija.
 Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: