Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
3.4 / 5
3.4 stars, based on 16 reviews

SDS-plus-7X grąžtas Bosch 6x100x165mm, 1 vnt.Speciali Kaina: 7.20 €
7.20

„SDS plus-7X“ grąžtas pasižymi išskirtine naudojimo trukme gręžiant gelžbetonį

Tik iš kietmetalio sudaryta 4 pjovimo briaunų galvutė pagaminta iš kokybiškiausio kietmetalio, užtikrinančio didelį atsparumą smūgiams „Bosch“ difuzinio suvirinimo technologija (IDS) tvirtai sujungia galvutę su rieve 4 rievių konstrukcija su plačiais kanalais našiai šalina dulkes ir taip sumažina grąžto dėvėjimąsi

Išsami informacija apie gaminį

„SDS plus-7X“ grąžtas pasižymi išskirtine naudojimo trukme gręžiant gelžbetonį. Jo tik iš kietmetalio sudaryta 4 pjovimo briaunų galvutė pagaminta iš aukščiausios kokybės kietmetalio, kuris sutvirtina galvutę ir užtikrina išskirtinį atsparumą smūgiams. Tolygus gręžimo galios pasiskirstymas užtikrina galios nuostolių nebuvimą, o tai padidina bendrą naudojimo trukmę. „Bosch“ unikali difuzinio suvirinimo technologija (IDS) tvirtai sujungia galvutę su rieve. Be to, 4 rievių konstrukcija su plačiais kanalais našiai šalina dulkes ir taip sumažina grąžto dėvėjimąsi. Šis grąžtas skirtas smūginiam mūro, betono ir gelžbetonio gręžimui. Jis tinka perforatoriams su „SDS plus“ laikikliu.

Kad būtų užtikrinti tikslūs rezultatai, matoma nusidėvėjimo žymė parodo, kad skylės skersmuo vis dar atitinka metaliniam inkarui taikytiną leidžiamąjį nuokrypį. Kokybę patvirtina ant grąžto esanti bandymo, kurį atliko PGM betono grąžtų asociacijos valdyba, žymė, garantuojanti griežtų leidžiamųjų nuokrypių atitiktį, tikslų gręžimą ir patikimą tvirtinimo elementų įtvirtinimą. Pagaminta Vokietijoje.

Svarbi pastaba: rekomenduojame įsigyti tepalo griebtuvui sutepti: Bosch 30 ml; Makita 95 ml; Metabo 100 ml. 

Paruošiame atsiimti per 1-2 d.d., pristatome kurjeriu ar į paštomatus per 2-3 d.d.

Esant ilgesniam terminui papildomai informuojame.

Visos nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: