Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Prekės namams ir ūkiui

Prekės namams ir ūkiui
JASIC TIG 200P AC DC E201
14%
14%
3.5 / 5
3.5 stars, based on 13 reviews

JASIC TIG 200P AC DC E201Kaina: 800.00 €
Speciali Kaina: 690.00 €
Sutaupyk: 110.00 €
800.00

 

Vartotojui patogi sąsaja - Aparate naudojama tarptautinio standarto grafinė sąsaja, kuri yra paprasta, protinga ir patogi naudoti.
Pažangi IGBT inverterio technologija - Šiame aparate naudojama pažangi IGBT inverterio technologija. Invertavimo dažinis siekia 36~43KHz, dėl to smarkiai sumažintas aparato dydis ir tūris. Gerokai mažesni magnetiniai ir varžos nuostoliai akivaizdžiai pagerina suvirinimo našumą ir leidžia taupyti energiją. Be to, beveik visiškai pašalinta triukšmo tarša, kadangi darbinis dažnis nepatenka į girdimąjį diapazoną.
Tobula automatinės apsaugos funkcija - Šiame aparate įdiegta tobula automatinės apsaugos funkcija. Smarkiai svyruojant maitinimo įtampai, suvirinimas automatiškai sustabdomas ir parodomas klaidos pranešimas. Maitinimo įtampai stabilizavus, virinimas automatiškai atsistato. Jeigu susidaro viršsrovis arba aparatas perkaista, aparatas taip pat automatiškai nustoja dirbti ir parodomas klaidos pranešimas, kad suvirinimo šaltinis automatiškai nustotu dirbti ir atsivėsintu. Tokia visapusės apsaugos funkcija gerokai prailgina aparato tarnavimo laiką.
Vienodas ir stabilus darbas - Aparatą valdo protingi skaitmeniniai valdymo įtaisai, todėl jis nereaguoja į komponentų parametrų pokyčius. Tai yra, pasikeitus tam tikrų komponentų parametrams, suvirinimo aparato darbo kokybė nesikeis. Be to, aparatas nereaguoja į darbo aplinkos, pvz., temperatūros, drėgnumo ir kt., pokyčius. Todėl šis aparatas dirba tolygiau ir stabiliau negu tradicinis suvirinimo aparatas.
Aukštos kokybės MMA suvirinimas - MMA suvirinimo rodiklius gerokai pagerina puikus valdymo algoritmas: paprasčiau įžiebti lanką, stabili suvirinimo srovė, mažai taškymosi, nekimba elektrodai, geras formavimas, automatinis prisitaikymas prie suvirinimo kabelio ilgio ar skersmens.
Galimas nuotolinis valdymas (pagal užsakymą) - Aparatas gali būti valdomas dviem nuotolinio valdymo režimais, tai yra per degiklį ir koja, kurie gali būti pritaikyti įvairiems operatorių poreikiams.
Tobula automatinio įrašymo funkcija - Visi duomenys, pvz., bendras paleidimų skaičius, bendras darbo laikas, bendras virinimo TIG arba MMA režimu laikas, bendras pavojaus signalų, perkaitimo ir per žemos įtampos atvejų skaičius gali 10 / 39 E201 SC-A0 būti suskaičiuotas ir išsaugotas atmintyje. Be to, šiuos duomenis galima peržiūrėti ir skaitmeniniame ekrane.
Platus įvesties srovės diapazonas - Su šiuo aparatu galima virinti naudojant 150~265V kintamąją srovę (AC). Dėl plataus įvesties srovės diapazono aparatas taip pat gali būti naudojamas daugumai pramoninių reikmių.
Įrenginio savybės:
Valdymo skydelį sudaro klavišai, šviesos diodų indikatoriai, skaitmeninis displėjus ir sukamasis reguliatorius jis yra patogus naudoti operatoriui.
Valdymo skydelyje yra trijų skaitmenų ekranėlis, kuriame parodomi parametrų nustatymai, srovės dydis ir pavojaus signalo duomenys.
Yra 2T, 4T ir taškinio suvirinimo funkcija.
Galima reguliuoti srovės didėjimo laiką, srovės mažėjimo laiką, dujų tiekimo paankstinimo ir tiekimo sustabdymo pavėlinimo laiką.
Savaime prisitaikanti lanko forsavimo technologija, dėl kurios galima itin efektyviai virinti ilgu kabeliu ir efektyviau virinti dideliu nuotoliu.
Patikimas aukšto dažnio lanko įžiebimas.
Visi funkcijų parametrai yra reguliuojami.
DC TIG, impulsinis TIG ir MMA režimai.
Virinant DC TIG režimu, galima reguliuoti dujų paankstinimo ir pavėlinimo laiką, pradinę srovę, pagalbinio lanko srovę, srovės didėjimo laiką, srovės mažėjimo laiką ir iš anksto nustatytą darbinę srovę.
Virinant impulsinio TIG būdu, galima reguliuoti dujų paankstinimo ir pavėlinimo laiką, pradinę srovę, pagalbinio lanko srovę, srovės didėjimo laiką, srovės mažėjimo laiką, pikinę srovę, bazinę srovę, impulso dažnio ir impulso trukmės santykį.
Galima reguliuoti lanko įžiebimo laiką, iš anksto nustatytą darbinę srovę ir lanko forsavimo srovę.
Yra apsaugos nuo per didelės ir žemos įtampos ir perkaitimo funkcijos.
Parametrų nustatymo atminties funkcija.
Yra gedimų atminties ir statistikos funkcija; galima pamatyti bendrą gedimų skaičių.

Pritaikymo sritys
Profesionaliam suvirinimui.
Pramoniniam darbui.
Statybose.
Darbo vietos priežiūrai ir remontui.
Bendrajai gamybai
Ūkininkams.
Automobilių ar motociklų priežiūrai ar remontui.

Tinka virinti
Plienui
Nerūdijančiam plienui
Aliuminiui
Titanui
Variui
Magniui
Nikeliui ir jo lydiniams

Suvirinimo procesai
TIG DC (Nuolatinė srovė)
TIG AC (Kintama srovė)
TIG DC Pulse (Nuolatinės srovės pulsas)
TIG AC Pulse (Kintamos srovės pulsas)
MMA (Suvirinimas elektrodais) 

Įvesties galia: AC 230V ±15%, 1 faz. 50/60 Hz
Įvesties srovė: 31 A
Vardinė įvesties galia: 7.1 KW
TIG išvesties diapazonas: 5-200A
MMA išvesties diapazonas: 10-160A
Srovės mažinimas: 0-15 s
AC Balansas: 15-85%
Lanko įžiebimas: HF
AC srovės dažnis: 20-250A
Pulso dažnis: 0.2-200
Neapkrovinė įtampa: 56
Našumas: 85%
Jėgos faktorius: 0.7cosᵩ
Apsaugos klasė: IP21S
Izoliacijos klasė: B
Jungtys: J35-50
Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) : 426 x 162 x 277 mm
Svoris: 9 kg
Procesai: TIG DC, TIG AC, TIG DC Pulse, TIG AC Pulse, MMA (su papildomais priedais)
Komplektacija: Jasic TIG 200P ACDC E201 maitinimo šaltinis, Tig degiklis, masės kabelis su gnybtu, tūtos (nr.: 4, 5, 6, 7), trys elektrodų laikikliai, elektrodų laikiklio korpusas, volframinis elektrodas, dvi tig renkenos kepurėlės ilga ir trumpa, dūju žarnos jungtis, papildoma jungtis elektrodų laikyklio kabeliui.
Gamintojas: JASIC, Kinija
Garantija: 12 mėn. Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: