Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Prekės namams ir ūkiui

Prekės namams ir ūkiui
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

KONDENSACINIS ORO SAUSINTUVAS TROTEC TTK 69 ESpeciali Kaina: 213.00 €
213.00

Techninė informacija:

Tinkamas patalpų dydžiui: 40-70 m2; Sugeriamas drėgmės kiekis: iki 20 l / 24 h; Oro srautas: 130 m³/h; Kondensato talpa 4 l; Garso lygis: 43 dB (A); Darbo temperatūros intervalas: 5-35 °C; Darbo drėgmės intervalas: 30-80 % RH; Nominali srovė: 1.9 A; Galia: 350 W; Maitinimas: 230 V / 50 Hz; Laido ilgis: 1.7 m; Garso lygis (1 m atstumu): 43 dB(A); Išmatavimai (IxPxA): 210 x 345 x 575 mm;

Svoris: 14 kg.
Privalumai:

Tylusis režimas - oro drėgnumas reguliuojamas automatiškai, o ventiliatorius sukasi žemiausia pakopa; Galimybė išleisti vandenį prijungus žarną; Priešfiltris; Ventiliatorius su 3 padėtimis; Laikmatis; Integruotas drėgnomatis; Pagrindinė panelė su integruotu ekranu; Filtro valymo indikatorius; Papildomi režimai veikimui naktį ir skalbinių džiovinimui; Užraktas nuo vaikų; Hidrostato kontrolė su realios drėgmės vertės pasirinkimo funkcija; Pasirenkama visiškai automatinio ar nuolatinio veikimo funkcija; Elektroninė automatinė atitirpinimo sistema; Prisipildymo lygio perspėjimo funkcija (lemputė), informuojanti, kad vandens rezervuaras yra pilnas; Automatinio išjungimo funkcija, sauganti nuo išsiliejimo. 

Trotec TTK 69 E yra tarsi per geras, jog būtų tikras. Modernus dizainas ne tik technika besidominčio širdį privers plakti greičiau – jo daugybe funkcijų susižavės bet kas, pamatęs, kaip šis prietaisas veikia.

Trotec TTK 69 E gali pasiūlyti visas funkcijas, kurių galima norėti iš šiuolaikinio drėgmės surinkėjo. Lanksčiai pritaikomas, naudojantis automatinio hidrostato, nuolatinio veikimo, laikmačio, specialaus tyliojo veikimo ar skalbinių džiovinimo režimų, filtro valymo indikatoriaus, užrakto nuo vaikų, drenažo jungties nuolatiniam džiovinimui, elektroninio automatinio atitirpinimo ar plaunamo oro filtro funkcijomis. Ir visa tai yra standartinė įranga.

Viena iš daugelio papildomų modernių funkcijų yra automatinis oro sklendės atidarymas paspaudus įjungimo mygtuką ir automatinis jos uždarymas paspaudus išjungimo mygtuką, siekiant apsaugoti oro išleidimo angą nuo nešvarumų.
Vis tik nešiojamas ir ratukus turintis Trotec TTK 69 E modelis pasižymi ne tik įspūdingu dizainu. Jo kasdienė maksimali sausinimo talpa yra 20 litrų, tad šis sausintuvas turi pakankamai galios išlaikyti šildomus gyvenamuosius ar užsiėmimų kambarius arba iki 60-ties kubinių metrų dydžio rūsius pakankamai sausus. Dėka trijų lygių ventiliatoriaus jis gali būti pritaikytas ekonomiškai veikti įvairiose erdvėse. Ypatingai patogi Trotec TTK 69 E funkcija yra galimybė nustatyti pageidaujamą drėgmės lygį, naudojantis LED ekranu, kuris yra integruotas pagrindinėje panelėje. Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: