Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Prekės namams ir ūkiui

Prekės namams ir ūkiui
Kampinis trišakis Geberit Silent-PP 87.5G D110/110/110
25%
25%
 
3.9 / 5
3.9 stars, based on 18 reviews

Kampinis trišakis Geberit Silent-PP 87.5G D110/110/110Kaina: 86.00 €
Speciali Kaina: 64.50 €
Sutaupyk: 21.50 €
86.00

Geberit Silent-PP kampinis trišakis 87.5G D110/110/110

Geberit Silent-PP – tai kanalizacijos movinių vamzdžių sistema su padidinta apsauga nuo triukšmo. Trisluoksniai vamzdžiai ir hidrauliškai optimizuotos fasoninės dalys, kurios idealiai tinka nuotekų stovams ir prijungiamųjų atšakų sistemoms, užtikrina greitą ir akustiškai optimizuotos nuotekų sistemos įrengimą. Be to, vamzdžiai ir fasoninės dalys yra pagamintos iš labai geros kokybės medžiagos, atsparios žemai temperatūrai, todėl su jomis galima dirbti esant žemai temperatūrai. Vamzdžiai yra trisluoksniai su mineraliniu užpildu. Montavimo patikimumą garantuoja geras Geberit Silent-PP vamzdžių žiedinis standumas ir patikimos movų tarpinės, pagamintos iš EPDM, kurios garantuoja visos sistemos sandarumo ilgaamžiškumą.

Geberit Silent-PP vamzdžiai ir fasoninės dalys Geberit Silent-PP – tai movinių vamzdžių kanalizacijos sistema, pasižyminti padidintu triukšmo slopinimu, kuri yra sudaryta iš trisluoksnių vamzdžių su mineraliniu užpildu.

Naudojimo sritys

• Nuotekų instaliacijai pastato viduje

• Nuotekų vamzdžiams, klojamiems pastato konstrukcijose (įbetonuojant)

• Savitakinei nuotekų instaliacijai, nuolatinė temperatūra maks. 90 °C

• Centrinėms dulkių siurblių sistemoms

• Technologinėms nuotekoms

• Ši sistema turi puikias akustines triukšmo nuotekų vamzdyne slopinimo savybes, todėl tinka naudoti pastatuose, kurių akustiniai reikalavimai yra labai aukšti: ligoninėse, viešbučiuose, sanatorijose, senelių namuose, gyvenamuosiuose pastatuose, laboratorijose, biuruose ir t.t.

Jungčių sandarumas

Geberit Silent-PP vamzdžiams ir fasoninių dalių jungtims buvo atliekami trumpalaikiai 0,05 MPa vandens ir oro slėgio bandymai. Silent-PP sistema negali būti naudojama su didesniu nei 0,05 MPa slėgiu. Slėginei nuotekų instaliacijai rekomenduojame naudoti Geberit HDPE arba Geberit Silent-db20 nuotekų sistemas.

Atsparumas žemai temperatūrai

Geberit Silent-PP vamzdžių ir fasoninių dalių atsparumas smūgiams buvo testuojamas -10 °C temperatūroje. Iki tokios temperatūros Silent-PP nuotekų sistema gali būti montuojama be apribojimų.

Sertifikatai

Nuotekų sistema Geberit Silent-PP sertifikuota Geberit statybinės fizikos ir akustikos laboratorijoje (Jona, Šveicarija), šie sertifikatai taip pat patvirtinti nepriklausomo Frauenhofer instituto (Vokietija).Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: