Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Prekės namams ir ūkiui

Prekės namams ir ūkiui
Keramikinė plautuvė Franke Belfast BAK 710, užk. v.
20%
20%
3.8 / 5
3.8 stars, based on 22 reviews

Keramikinė plautuvė Franke Belfast BAK 710, užk. v.Kaina: 404.00 €
Speciali Kaina: 323.20 €
Sutaupyk: 80.80 €
404.00

Franke Belfast BAK 710 plautuvė 59,5x47,5 cm, užk. v.

Fraceram Užkemšamas 3½" ventilis Dubuo 54,5 / 41 / 20 cm

FRACERAM – ITIN KOKYBIŠKA, SPECIALI, PATENTUOTA KERAMIKA, IŠTOBULINTA ATSIŽVELGIANT Į IŠSKIRTINIUS ŽMOGAUS POREIKIUS VIRTUVĖJE

Fraceram – ypač kietas paviršius
Franke keramikinės plautuvės pagamintos iš Fraceram – itin patvarios specialios medžiagos. Palyginti su tradicinėmis keramikinėmis plautuvėmis, Franke keramikinės plautuvės paviršius yra labai kietas ir tvirtas, todėl jis pjaustant ar krintant daiktams visada išlieka toks pats.
Ilgaamžis blizgus dizainas
Keramika harmoningai įsilieja į bet kurią gyvenamąją aplinką – puikiai dera prie puristinio, modernaus ar kaimo sodybos stiliaus virtuvės. Išskirtinis nerūdijančio plieno ekscentrinio ventilio jungiklis suteikia plautuvei papildomą dizaino akcentą ir padidina jos funkcionalumą.
Puikus lygus paviršius
Fraceram keramikinė glazūra yra ypač lygi, todėl ją lengva valyti. Ruošiant maistą jos paviršiuje nesikaups nešvarumai ar kvapai, todėl plautuvė visada išliks higieniška.
Blizgi keramika, pasižyminti higieninėmis savybėmis
Fraceram – tai ideali medžiaga plautuvėms, kurioms keliami griežčiausi švaros ir higienos reikalavimai. Ten, kur valomi ir ruošiami maisto produktai bei plaunami indai, puodai ir taurės, turi būti naudojamos higieniškos ir lengvai prižiūrimos medžiagos. Fraceram – tai aukštos kokybės medžiaga, neturinti nei kvapo, nei skonio. Kadangi Fraceram keramika gaminama iš specialios masės, kuri ruošiama iš natūralių žaliavų naudojant sudėtingas technologijas, ji yra labai tvirta, o jos paviršius pasižymi higieninėmis savybėmis.
Ilgaamžė, tvirta, ypač atspari
Fraceram keramika – tai neprilygstamo patvarumo medžiaga, atspari aukštai temperatūrai, šalčiui ir tiesioginiams saulės spinduliams. Ji nesibraižo ir neblunka. Skirtingai nuo tradicinių keramikinių medžiagų, Fraceram keramikos savybės nekinta net ir eksploatuojant ją sudėtingomis sąlygomis ar atsimušant į ją daiktams. Dėl tokio atsparumo Fraceram keramika yra išskirtinai ilgaamžė, itin kokybiška medžiaga, naudojama gamybai plautuvių, kurių forma ir savybės nekinta labai ilgą laiką.
 Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: