Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Prekės namams ir ūkiui

Prekės namams ir ūkiui
0 / 5
0 stars, based on reviews

Kokteilinė ZYLE ZY818BLSpeciali Kaina: 149.00 €
149.00

Dėl išvystomo 27 000 apsisukimų per minutę, bei japoniško plieno 6 pjovimo briaunų peilių kokteilinė sugeba susmulkinti net ir kiečiausius bei įvairiausio dydžio maisto produktus. Su šia kokteiline galėsite:

suplakti žaliuosius kokteilius; sutrinti švelnias ir gardžias sriubas; suplakti vaisinius kokteilius ir šerbetus; pagaminti šviežias tyreles vaikams; kokteilinė puikiai tiks įvairiems produktams maišyti, ledams smulkinti ir daugeliui kitų patiekalų ruošimui.

Techniniai duomenys:

Galingumas: 1800 W;
Indo talpa: 2 l;
Reguliuojamas greitis;
Apsukos: 27 000 aps./min.
Smulkinimo indas be BPA;
Pulso rėžimas: yra;
Smulkinimo peiliai: japoniško plieno;
Apsauga nuo perkaitimo: yra;
Įtampa 220-240 V.
Garantija 2 metai

Unikalus Smulkinimo indas

Dėl specialios kūgio formos smulkinimo inde smulkinami produktai nuolat verčiami tekėti link smulkinimo peilių, todėl produktai susmulkinami ypač gerai. Indas pagamintas iš specialaus plastiko pasižyminčios ypatingu tvirtumu, maisto produktų kvapų neįsigėrimu, bei atsparumu smūgiams. Kokteilinių indai yra net 2 litrų talpos, todėl vienu metu galėsite paruošti kokteilius visai šeimai.,


Japoniško plieno peiliai

Zyle kokteilinės peiliai yra pagaminti iš Japoniško plieno, pasižymintys ypatingai aštriomis net šešiomis kapojimo briaunomis. Todėl drėgmė ar rūgštys, išsiskiriančios iš maisto produktų, ašmenims nedaro jokios įtakos.

Greitas plovimas

Pasinaudoję kokteiline, įpilkite apie 1 litrą vandens ir palaikykite įjungtą prietaisą apie pusę minutės ir plovimas baigtas! Jei pageidaujate, smulkintuvą galite plauti ir rankomis, tačiau tai taip pat ilgai neužtruks.

Paprastai valdomas

Aiškus ir paprastas smulkintuvo valdymo skydelis nereikalaus pastangų aiškinantis kaip prietaisą įjungti ar valdyti.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: