Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Prekės namams ir ūkiui

Prekės namams ir ūkiui
Kokteilinė ZYLE ZY853BL
8%
8%
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Kokteilinė ZYLE ZY853BLKaina: 159.00 €
Speciali Kaina: 145.99 €
Sutaupyk: 13.01 €
159.00

ZYLE ZY853BL kokteilinė pasižymi ypatingai didele galia, kuri reikalinga žaliųjų kokteilių gaminimui, tyrelių ruošimui ar ledukų skaldymui. Su šia kokteiline galėsite:

suplakti žaliuosius kokteilius; sutrinti švelnias ir gardžias sriubas; suplakti vaisinius kokteilius ir šerbetus; pagaminti šviežias tyreles vaikams; kokteilinė puikiai tiks įvairiems produktams maišyti, ledams smulkinti ir daugeliui kitų patiekalų ruošimui

Techniai duomenys:

Galingumas: 1500 W
Indo talpa: 2 l
Greičiai: 10
Smulkinimo indas be BPA
Pulso rėžimas: yra
Japoniški guoliai
Smulkinimo peiliai: japoniško plieno
Apsauga nuo perkaitimo: yra
Įtampa 220-240 V
Garantija 2 metai

Unikalus smulkinimo indas

Dėl specialios kūgio formos, smulkinimo inde smulkinami produktai nuolat verčiami tekėti link smulkinimo peilių, todėl produktai susmulkinami ypač gerai. Indas pagamintas iš specialaus plastiko pasižyminčios ypatingu tvirtumu, maisto produktų kvapų neįsigėrimu, bei atsparumu smūgiams. Kokteilinių indai yra net 2 litrų talpos, todėl vienu metu galėsite paruošti kokteilius visai šeimai.

Smulkinimo indas be BPA

„Zyle“ kokteilinės smulkinimo indai pagaminti nenaudojant Bisfenolio A, todėl jose visiškai saugu ruošti net kūdikio maistelį.

Japoniški guoliai

Šioje koktelinėje yra naudojami ypatingai aukštos kokybės japoniški guoliai. Šie guoliai sumažina trintį, keliamo triukšmo lygį, bei prailgina kokteilinės tarnavimo laiką.

Japoniško plieno peiliai

„Zyle“ kokteilinės peiliai yra pagaminti iš japoniško plieno, pasižymintys ypatingai aštriomis net šešiomis kapojimo briaunomis. Todėl drėgmė ar rūgštys, išsiskiriančios iš maisto produktų, ašmenims nedaro jokios įtakos.

Greitas plovimas

Pasinaudoję kokteiline, įpilkite apie 1 litrą vandens ir palaikykite įjungtą prietaisą apie pusę minutės ir plovimas baigtas! Jei pageidaujate, smulkintuvą galite plauti ir rankomis, tačiau tai taip pat ilgai neužtruks.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: