Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Prekės namams ir ūkiui

Prekės namams ir ūkiui
3.2 / 5
3.2 stars, based on 24 reviews

Komunalinė šluota Mobil K ŠM-09Speciali Kaina: 460.00 €
460.00

2 kartus mažiau laiko valysite teritoriją

Valymo laikas sutrumpimpejo pakeitus šepečio kampo padėtį, kai buvo naudojamas motoblokas - + 20/0 / -20 laipsnių. Tai tapo įmanoma dėl modernizuoto prikabinamo įrenginio konstrukcijos. Manevravimas su šepečiu tapo patogesnis naudojant atraminius ratus, kurie taip pat sumažina motobloko rėmo apkrovą ir leidžia dirbti sunkiai pasiekiamose vietose.

 

Keičiant šerius, sutaupykite iki 90%

Dėl ypatingo šepečio sukimosi mechanizmo konstrukcijos reikia pakeisti tik nusidėvėjusį keičiamą žiedą, o ne visą mechanizmą, kurio dėka susitaupo iki 90%, palyginti su analogais.

 

100% sniego pašalinimas iš pirmojo karto

Mūsų dizaineriai optimaliai sumontavo šepečių diskus, kurie po valymo  pašalina neišvalytas vietas. Dabar šepetys išvalo visą paviršių nuo iš pirmo karto.

 

 

100% patikimas

Visos šepečio dalys gaminamos šiuolaikiškame apdirbimo centre, naudojant lazerį ir praktiškai be žmogaus įsikišimo, kuris leidžia jums būti 100% tikri šepečiu.


2 kartus mažesnė operatoriaus apkrovos veikimo metu

Tinkama rėmo konstrukcijos, atraminių ratų ir mažo svorio dėka šepetys yra lengviausias savo klasėje. Krūvis ant rankų ir nugaros yra 2 kartus mažesnis, palyginus su ankstesniu modeliu.

 

Gamybos pradžia - 1999 m. Gruodžio mėn

Suderinamumas su motoblokaiss - Mobil K MKM, MB-1 Oka, MB-2 Neva, Salut, Agat ir jų analogai. Skirtingų motoblokų pakeitimai yra skirtingi montavimo būdai, taip pat komplektas.

Motoblokams MKM, MB Weima, Neva ir t.t
Įtraukimo plotis, 1000 mm
Darbinis greitis, 2.5-5 km / h
Šerių nuimami diskai, 450 mm
Šepečio kampas +/- 20 °Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: