Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Prekės namams ir ūkiui

Prekės namams ir ūkiui
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Lėtaeigė sulčiaspaudė HUROM HP-IIE12Speciali Kaina: 279.00 €
279.00

Antros kartos lėto spaudimo technologija SST™ (Slow Squeezing Technology) užtikrina geresnią sulčių išeigą ir dar grynesnes ir sveikesnes sultis. Būtent ši technologija naudojama ir naujame Hurom HP modelyje. Pažangi technologija, nepriekaištinga kokybė ir naujas dizainas - tai viskas, koreikia, kad kasdien galėtumėte mėgautis šviežiomis ir skaniomis sultimis.

Techninės savybės:

Galingumas: 150 W
Greitis: 43 aps./min.
Sulčiaspaudės indo talpa: 350 ml
Medžiagos: 100 % BPA FREE
Dangtelis nuo lašėjimo: yra
Spalva: balta
Svoris: 5.3 kg.
Matmenys(AxPxG): 192 x 176 x 394 mm

Antros kartos Hurom lėto spaudimo technologija SST™

Beveik dvigubai lėčiau besisukdamas naujos kartos sraigtas spaudžia sultis dar efektyviau. Nors ir besisukdamas lėčiau nei anksčiau, sulčių spaudimo sraigtas sultis spaudžia ne lėčiau (gal net šiek tiek greičiau). Tai pasiekiama dvigubo sraigto dėka, kai produktai yra "kramtomi" mažesniais kąsneliais ir dar geriau pertrinami per sietelį. Jei gerdami sultis nenorite justi jose liekančių mažų neišspaustų produktų trupinėlių - ieškokite sulčiaspaudės su Hurom antros kartos sulčių spaudimo technologija.

Naujas modelis - naujas dizainas

Hurom sulčiaspaudės nuolat apdovanojamos ne tik už inovatyvius sprendimus, bet ir už šiuolaikišką dizainą. Kiekviena Hurom sulčiaspaudė tai pastebimas ir madingas akcentas Jūsų virtuvėje. Telieka tik išsirinkti labiausiai patinkantį Hurom modelį ir nuolatinis sulčių spaudimas taps sveikesnio Jūsų gyvenimo įpročiu.

Daugiau skaidresnių sulčių iš įvairių produktų

Lėtaeigėje sulčiaspaudėje Hurom HP pritaikytos tiek naujausios technologijos, tiek ankstesniuose modeliuose pasiteisinę sprendimai.
Ankstesniuose modeliuose buvęs sietelis pakeistas nauju, kuriame skylutės dar mažesnės, bet jų yra daugiau. Šis sietelis lengviau plaunamas, o išspaustose sultyse praktiškai nebesijaučia ne iki gali išspaustų smulkių produkto dalelių.
Sulčiaspaudę Hurom HP drąsiai galima rekomenduoti žmonėms, mėgstantiems spausti sultis iš želmenų ir lapinių daržovių. Sietelis nuo jų nesikemša ir puikiai išspaudžia sultis.

Patogu naudotis, lengva prižiūrėti

Didelis skleidžiamas sulčiaspaudžių garsas yra tik slogus prisiminimas, kadangi visos kompanijos Hurom sulčiaspaudės gaminamos su naujos kartos indukciniais varikliais. Lėtaeigėje sulčiaspaudėje Hurom HP įmontuotas naujausias variklis, kurio apsisukimų skaičius yra 43 aps/min.
Neatskiriama sulčiaspaudės dalimi tapo ir sulčių kamštelis, kuris praverčia gaminant sulčių kokteilius, praplaunant sulčiaspaudę ir padeda palaikyti švarą, kadangi apsaugo nuo sulčių lašėjimo.
Kaip ir kitus Hurom modelius, šią sulčiaspaudę lengva plauti ir prižiūrėti. Daugumą sulčiaspaudės dalių pakanka praplauti po tekančiu vandeniu, o sieteliui išvalyti pakuotėje rasite patogų šepetėlį.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: