Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
 
0 / 5
0 stars, based on reviews

Bambukinis rankšluostis "Žvaigždutės" (melsva)Speciali Kaina: 27.99 €
27.99

 

Išmatavimai: 70x115 cm

Audinys: 50% bambuko viskozė, 50% Egipto medvilnė 

Tankis: 500 g/m2

 

Itin švelnus ir minkštutėlis rankšluostis, tinkantis jautriai kūdikio odelei. Pagamintas iš to, kas geriausia: išaustas iš 50% bambuko, 50% Egipto medvilnės (!) siūlų. Abu pluoštai natūralūs, saugūs (gaminys sertifikuotas OEKO-TEX 100) – būtent tai, ko ieško kiekvieni tėvai.Rankšluostis išaustas naudojant Ultrasoft technologiją, kuri leis skalbti rankšluostį net 60 laipsnių temperatūroje ir nesibaiminti, kad spalvos nubluks ar rankšluostis praras savo formą. 

 

Kaip prižiūrėti:
- etiketė su plovimo instrukcijomis yra pririšta viršutiniame rankšluosčio kampe;
- prieš naudodamiesi tris kartus išplaukite rankšluostį didžiausioje leistinoje temperatūroje be minkštiklių (apskritai nepatartina naudoti minkštiklių rankšluosčiams, nes minkštikliai padengia audinį plonu riebaliniu sluoksniu, dėl kurio audinys ir tampa švelnesniu. Tačiau riebalinis sluoksnis trukdo sugerti drėgmę, kas ir yra pagrindinė rankšluosčio funkcija);
- panašios spalvos turėtų būti plaunamos kartu;
- siekiant apsaugoti medvilnės pluoštą audimo metu, jis padengiamas apsauginiu parafino sluoksniu. Dėl to pirmus kartus, naudodamiesi rankšluosčiu, galite pastebėti šiek tiek parafino dulkių. Tai nėra prekės defektas. Vėliau dulkių išsiskyrimas visiškai išnyksta, kartu rankšluostis tampa minkštesnis, pasidaro labiau pūkuotas ir geriau sugeria vandenį. Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: