Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Rankšluostis "Meškiukas vežimėlyje", 70x140 cm (rausva)Speciali Kaina: 25.99 €
25.99

 

Išmatavimai: 70 x 140 cm

Audinys: 100 % medvilnė

Tankis: 450 g/m2

 

Švelnus, minkštas, tinkantis jautriai kūdikio odelei rankšluostis, pagamintas iš natūralaus pluošto (100% medvilnė) ir saugus - būtent tai, ko ieško kiekvieni tėvai. Minimalus sąlytis su chemikalais medvilninių rankšluosčių gamyboje ir rankšluosčiui suteiktas OEKO-TEX 100 sertifikatas užtikrina, kad šiame mielame rankšluostyje, kuriuo apgaubsite mažylį, nėra jokių cheminių medžiagų, galinčių pakenkti tiek jam, tiek aplinkai.

 

Kaip prižiūrėti:
- etiketė su plovimo instrukcijomis yra pririšta viršutiniame rankšluosčio kampe;
- prieš naudodamiesi tris kartus išplaukite rankšluostį didžiausioje leistinoje temperatūroje be minkštiklių (apskritai nepatartina naudoti minkštiklių rankšluosčiams, nes minkštikliai padengia audinį plonu riebaliniu sluoksniu, dėl kurio audinys ir tampa švelnesniu. Tačiau riebalinis sluoksnis trukdo sugerti drėgmę, kas ir yra pagrindinė rankšluosčio funkcija);
- panašios spalvos turėtų būti plaunamos kartu;
- siekiant apsaugoti medvilnės pluoštą audimo metu, jis padengiamas apsauginiu parafino sluoksniu. Dėl to pirmus kartus, naudodamiesi rankšluosčiu, galite pastebėti šiek tiek parafino dulkių. Tai nėra prekės defektas. Vėliau dulkių išsiskyrimas visiškai išnyksta, kartu rankšluostis tampa minkštesnis, pasidaro labiau pūkuotas ir geriau sugeria vandenį. Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: