Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Prekės namams ir ūkiui

Prekės namams ir ūkiui
Moto vilkimo įrenginys (MOTODOG)
9%
9%
 
3.4 / 5
3.4 stars, based on 20 reviews

Moto vilkimo įrenginys (MOTODOG)Kaina: 1150.00 €
Speciali Kaina: 1050.00 €
Sutaupyk: 100.00 €
1150.00

Rogutės ir sėdynė komplekte:


Motorizuota vilkimo mašina "NEVA" MS-1K parduodama komplektuojama su rogėmis. Rogutės pagamintos iš patvaraus šalčiui atsparaus plastiko, kurio dėka užtikrintai slysta snieguotais ir apledėjusiais paviršiais. Be to, rogėse yra sumontuota patogi sėdynė, kuri leidžia vartotojui patogiai važiuoti.

Minkšta ritininė pakaba:


Šio tipo pakabos pagrindas yra ritinėliai. Jie yra prisukami vidinėje trasos dalyje. Velkamosios transporto priemonės „NEVA“ MS-1K ritininė pakaba užtikrina sklandų važiavimą ir puikiai tinka ledinėms sąlygoms ir sandariai supakuotiems keliams. Minimali trinties ir ritinio trintis padidina pakabos patvarumą.

Reguliuojamas vairas:

„NEVA“ MS-1K vilkiko vairas lengvai reguliuojamas. Kiekvienas vartotojas individualiai nustato vairo aukštį, kuris jam yra patogus valdyti gaminį. Vairas tvirtinamas patvaria sparnų spyna. Patogios rankenos suteikia saugų ir patikimą sukibimą.

Patogūs kojų atramos:


Specialūs kojų atramos leidžia vartotojui patogiai pritvirtinti kojas važiuojant motorinių vilkiku. Kojų atramos yra sulankstomos ir jas galima greitai ir lengvai nuimti, jei produktas gabenamas.

Patikimas purvasargis:


Purvasargis suteikia vartotojui patikimą apsaugą nuo purvo ir sniego, kurių negalima išvengti važiuojant greitai. Purvasargis pagamintas iš aukštos kokybės gumos, nereikalaujantis ypatingos priežiūros, lengvai valomas ir valomas nuo nešvarumų.

Patogus laikymas:


Motorizuotą vilkiką yra patogu ir lengva naudoti bei prižiūrėti. Produktas telpa į bet kurio kompaktiško hečbeko bagažinę. Norint laikyti motorizuotą vilkiką, nereikia daug vietos. Produktas ir jo komponentai lengvai telpa į roges.

Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: