Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Prekės namams ir ūkiui

Prekės namams ir ūkiui
3.8 / 5
3.8 stars, based on 20 reviews

Sniego pūtikas Mobil K SM-0,6Speciali Kaina: 330.00 €
330.00

2 kartus mažiau laiko valyti teritoriją

Valymo laikas buvo sumažintas padidinant sniego įsiurbimo aukštį iki 300 mm ir 600 mm pločio. Šios savybės tapo įmanoma, nes padidinome Sraigto sukimosi greitį 30%. Naudojami didelio greičio guoliai, sustiprintą grandinė ir pavarą su optimaliu pavaros sukimosi santykiu

 

Sutaupykite iki 99% techninės priežiūros per visą gyvavimo ciklą

SM-0,6 sniego valytuvas įrengia naują, sustiprintą sraigtą, pagamintą iš didelio stiprumo plieno ir sustiprintos grandinės. Dabar nereikia periodiškai pakeisti šių mazgų. Sraigtas ir grandinė apskaičiuojamos visai eksploatavimo trukmei, jei bus tinkamai naudojamos. Prkabinamas įrenginys yra reguliuojamas ir išlyginamas, o tai padidina diržo tarnavimo laiką iki 5 kartų.

100% sniego pašalinimas iš pirmojo karto

Mūsų konstruktoriai, atlikdami vietoj nepatikimo nuotolinio valdymo, padarė standų mechaninį išmetimo reguliavimą, padidino išmetimo ilgį ir pasiekė kryptingą ir tiksliu išmetimą, o tai leido pašalinti sniego išmetimą ir sumažinti kontaktinį pleistrą 3 kartus, taip pat padidinti sniego išmetimo diapazoną iki 12 m.

 

Sniego pūstuvas saugo plyteles, veją ir kitus paviršius.

Sniego pūtimo įrenginyje „Mobil K SM-0, 6“ buvo sumontuoti metaliniai patvarūs reguliuojami bėgiai, kurie pakelia pūtiką iki norimo aukščio nuo paviršiaus.

Sniego pūstuvas yra saugus operatoriui ir kitiems

Įjungimas ir išjungus sniego pūtimo įrenginio CM-0,6 rankena išvesta ant motobloko vairo su Italijos gamintojo START S.R.L. pagalba Kai operatorius atleidžia sankabos rankeną, sniego pūstuvas nustoja veikti.

 

 

 

Suderinamumas su motoblokais - Mobil K MKM, MB-1 Oka, MB-2 Neva, Salyut, Agat ir jų analogai. Skirtingų motoblokų pakeitimai yra skirtingi montavimo būdai, taip pat komplektas.

* Motob motobloko SM-0.6 sniego pūtiklis yra populiariausias montuojamas sniego valytuvas, skirtas motoblokui Rusijoje, remiantis duomenimis, gautais per „Yandex Wordstat“ sistemas (wordstat.yandex.ru) nuo 2016 m. Norint analizuoti statistiką, buvo naudojami šie sniego pūstuvo pavadinimai (SM-0,6 sniego valytuvas, Megalodon sniego valytuvas).

 

Motoblokams MKM, MB Emisijos intervalas nuo m iki 12 Sraigto skersmuo, 280 mm Įtraukimo plotis, mm 600 Užfiksavimo aukštis, mm 300 Darbinis greitis, km / h 2-4Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: