Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
Elektrinis šakų smulkintuvas AL-KO Easy Crush LH 2800
9%
9%
 
0 / 5
0 stars, based on reviews

Elektrinis šakų smulkintuvas AL-KO Easy Crush LH 2800



Kaina: 289.00 €
Speciali Kaina: 262.99 €
Sutaupyk: 26.01 €
289.00

Tylus smulkintuvas su smulkinimo veleno sistema.

Galingi pjaustymo mechanizmai. Labai didelis piltuvas su patentuotais įtraukimo ratukais. Stabilus korpusas ir XL-ratai. Didelė, integruota surinkimo dėžė.

Reikšminga: labai dideliame piltuve įmontuota patentuota ritininė įtraukimo sistema, todėl smulkinama medžiaga sudedama greitai ir patogiai. Patogu nešti paėmus už integruotos rankenos.
Patogu paimti: didelė, integruota surinkimo dėžė iš ABS plastiko yra ne tik stabilios formos, bet ir puikiai pritaikyta susmulkintai medžiagai nešti, o integruotas uždaromasis kontaktas užtikrina saugumą.
Stipri komanda: išskirtinė AL-KO ašmenų ir velenų technologija derinama su galingais varikliais, todėl galima smulkinti iki 42 milimetrų storio šakeles. Cilindrinis smulkintuvas automatiškai tolygiai įtraukia medžiagą.
Stabili padėtis: plati važiuoklė ir neslystantys, dideli XL ratai užtikrina stabilų stovėjimą ir geras naudojimo sąlygas smulkinant.

AL-KO LH 2800Easy Crush techniniai duomenys:

0-įtampos jungiklis: yra Saugiklis: 16 A Maks. šakų Ø: 42 mm Krepšio tūris litrais: 50 l Galia, W: 2800 Pjovimo sistema: pjovimo velenas Įtampa: 230 V Svoris, kg: apie 29 kg Garantija 24 mėnesiai

Video pristatymas:



Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: