Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Prekės namams ir ūkiui

Prekės namams ir ūkiui
Trimeris Skil 0731 AA
14%
14%
 
0 / 5
0 stars, based on reviews

Trimeris Skil 0731 AAKaina: 79.00 €
Speciali Kaina: 68.00 €
Sutaupyk: 11.00 €
79.00

Naudodami „Skil“ 0731 žoliapjovę greitai ir efektyviai atliksite sunkesnius darbus, tokius kaip aukštos arba sukietėjusios žolės ir piktžolių pjovimas, reguliarus vejos kraštų ir ribų tvarkymas. Dėl 1000 W variklio ir kokybiškos dviejų valų pjovimo sistemos lengvai atliksite visus pjovimo darbus. Dėl „Skils“ išskirtinio „Easy Storage“ dizaino ši žoliapjovė užima itin mažai vietos, kai ją laikote baigę darbą. Ši žoliapjovė su valu pateikiama su trijų ričių sistema.

„Skil“ 0731 žoliapjovė su valu dėl variklio konstrukcijos, reguliuojamos antros rankenos ir dviejų valų pjovimo sistemos yra optimaliai subalansuota ir nepriekaištingai valdoma. Dėl 35 cm pjovimo skersmens darbą atliksite greitai, net jei pjaunate didesnį plotą. Valas tiekiamas automatiškai, todėl nereikia to daryti rankomis, o naudojant ilgą 2 x 4,5 m valą galima ilgiau dirbti be pertraukų. Pritaikius šias laiką taupančias funkcijas visą dėmesį galėsite sutelkti į pjovimą.

Komfortą dirbant padidina reguliuojama šios žoliapjovės teleskopinė rankena, kad kiekvienas naudotojas galėtų rasti sau tinkamiausią darbo padėtį. Žoliapjovės galvutę galima lengvai pasukti 180°, kad būtų patogu vertikaliai palyginti kraštus, todėl savo sodui suteiksite puikų vaizdą. Be to, šioje žoliapjovėje su valu yra integruotas augalų apsaugos įtaisas, todėl jums nereikės bijoti, kad pažeisite augalus ir gėles.

Šis įrankis yra „Urban“ serijos dalis iš patogių, laiką taupančių „Skil“ sodo įrankių asortimento. Visuose „Urban“ serijos įrankiuose įdiegtas „Skil“ išskirtinis „Easy Storage“ sprendimas, o tai reiškia, kad juos patogu laikyti, kai nenaudojate, ir jie beveik neužima vietos. Šios žoliapjovės komplekte yra „Easy Storage“ bėgelis, ant kurio galima patogiai pakabinti įrankį prie sienos.

Funkcijos:

„Skil“ išskirtinė „EASY STORAGE“ rankenos konstrukcija – galėsite patogiai ir taupydami vietą laikyti įrankį (ant pridedamos „Skil“ laikymo sijos) Galingas 1000 W variklis tiks visiems žolės pjovimo darbams Didelis 35 cm pjovimo zonos skersmuo Ergonomiškas dizainas (variklis arti rankenos) užtikrina puikų balansą Teleskopinis aukščio reguliavimas – komfortas dirbant Antra reguliuojama rankena leidžia geriau valdyti prietaisą dirbant Pjovimo sistema su 2 aukštos kokybės valais – greitas pjovimas ir puikūs rezultatai Automatinis valo tiekimas palengvina darbą 180º reguliuojama pjovimo galvutė palengvins vejos pakraščių pjovimą Įtraukiamas augalų apsaugos įtaisas padės tiksliai pjauti veją Laido laikiklis saugo laidą arba įrankį, kad jis nebūtų sugadintas

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje
 Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: