Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Prekės namams ir ūkiui

Prekės namams ir ūkiui
  
4 / 5
4 stars, based on 7 reviews

Vandens siurblys Karcher BP 5 Home & Garden (1.645-355.0)Speciali Kaina: 326.00 €
326.00

Vandens siurblys Karcher BP 5 Home & Garden

"BP5 Home & Garden Premium" - vandens siurblys, komplektuojamas su efektyviu 4-pakopų pompos mechanizmu. Idealiai tinka sodo laistymui ar vandens tiekimui į namus, pvz. lietaus vandens panaudojimui duše ar skalbyklei. Patogus, tvirtas ir patikimas!
Užsakymo numeris: 1.645-355.0

Kärcher vandens siurblys "BP5 Home & Garden" skirtas ne tik sodo laistymui, bet taip pat ir negeriamojo vandens tiekimui į įvairias pagalbines patalpas namuose (WC, skalbyklė), efektyviai išnaudojant alternatyvius vandens šaltinius, tokius kaip lietaus vandens talpos ar vandenį kaupiantys rezervuarai. Automatinė vandens tiekimo įjungimo / išjungimo funkcija reiškia, kad siurblys gali būti įjungiamas ir išjungiamas automatiškai, kai tik sumažėja arba padidėja vandens slėgis sistemoje. Integruota apsauga nuo sausos eigos užtikrina automatinį prietaiso išjungimą nesant vandens šaltinio, o galimos veikimo klaidos nurodomos šviečiančiame ekrane. Komplektuojamas su 4-pakopų pompos mechanizmu, pasižyminčiu didele galia, efektyviu ir sklandžiu veikimu. Vandens siurblys "BP5 Home & Garden" sunaudoja iki 30% mažiau elektros energijos lyginant su kitais analogiškais modeliais. Didelis koja paspaudžiamas jungiklis - patogiam prietaiso įjungimui ir išjungimui nepasilenkiant. Komplekte esanti dviejų atšakų jungtis užtikrina galimybę tuo pat metu prijungti dvi skirtingas laistymo ar vandens tiekimo sistemas. Integruotas vandens filtras, atbulinis vožtuvas bei garsą sugerianti guminė atrama - tai dar keli pRIVAlumai, užtikrinantys patogų ir patikimą šio siurblio veikimą. Prietaisas tvirtas ir ilgaamžis, pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Be to, visiems "BP" serijos vandens siurbliams, užregistruotiems Kärcher interneto svetainėje, yra taikoma pratęsta 5 metų garantija

Techniniai parametrai

Maks. variklio pajėgumas (W) 1000
Maks. oro srautas < 6000
Tiekimo galva / slėgis, max. (bar) 48 / 4,8
Tiekimo temperatūra, max. 35
Maitinimo kabelis H07RN-F - 1,85
Įtampa 230 - 240
Dažnis 50
Svoris be priedų 12,5
Matmenys (I x P x A) 500 x 235 x 300

Standartiniai priedai:
Optimizuota įmova
Patogus kojinis jungiklis.
Pirminis filtras ir standartinis atbulinis vožtuvas
Tuščios eigos išjungimas
Ergonomiška rankena.
Laido skyrius.
Ekranas klaidų kontrolei.
Dvi vandens išleidimo angos.

http://www.kaercher.lt/lt/Produktai/Home__Garden/Vandens_siurbliai/Laistymo_siurbliai/16453550.htmTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: