Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Prekės namams ir ūkiui

Prekės namams ir ūkiui
3.8 / 5
3.8 stars, based on 17 reviews

Zipato Zipabox namų valdiklisSpeciali Kaina: 240.00 €
240.00

Zipato Zipabox protingo namo valdiklis veikia per vieną populiariausių belaidžio ryšio sąsajų - Z-Wave. Šis valdiklis skirtas kasdien namuose naudojamų elektroninių prietaisų valdymui ir automatizavimui, siekiant kuo daugiau ekonomiškumo bei komforto. Su Zipabox Jūs turėsite automatinį šildymo ir mikroklimato valdymą, pažangią apsaugos sistemą, apšvietimo, garso ir vaizdo įrangos valdymą bei prieigą prie šių sistemų iš bet kurios pasaulio vietos.

Dėka modulinės sistemos, Zipabox galimybės ir pajėgumai gali būti lengvai išplečiami naujomis funkcijomis per išplėtimo modulius. Tokiu būdu Zipabox sąsaja turi galimybę komunikuoti su daugeliu populiariausių pastatų automatizavimo standartų, tokių kaip Z-Wave, ZigBee ar KNX.

Sukonfigūruotas Zipabox valdiklis veikia savarankiškai, tačiau tuo pačiu metu palaiko debesų technologiją, kuri suteikia išplėstines galimybes nuotoliniu būdu stebėti ir valdyti įvairius įrenginius, konfigūruoti sistemą bei siųsti ir gauti informacinius pranešimus. Intuityvi grafinė vartotojo sąsaja leidžia vartotojams programuoti savo namų įrangos veikimo taisykles be jokių išankstinių programavimo įgūdžių.

Paprasta įdiegti ir paprasta naudoti, Zipabox yra ekonomiškai racionali ir daugiafunkcinė sistema.

Saugumas ir sauga

Neribotas virtualių apsaugos zonų skaičius; Iki 255 belaidžių apsaugos zonų; Įsilaužimo, gaisro, vandens ir dujų nuotėkio aliarmai; Nuotolinis apsaugos įjungimas/išjungimas išmaniuoju telefonu; Apsaugos įjungimas/išjungimas per įrangos valdymo scenarijus ir taisykles; Paprasta integracija su esamomis apsaugos sistemomis (tokiomis kaip DSC, Honeywell ir pan.); Nesudėtingas visos sistemos konfigūravimas interneto naršyklėje; Galimybė panaudoti esamus signalizacijos judesio daviklius kitų funkcijų automatizavimui. Apšvietimas Nesudėtingas visos apšvietimo sistemos konfigūravimas interneto naršyklėje; Sukonfigūruotos Z-Wave ir Zigbee apšvietimo valdymo panelės; Automatinis apšvietimo valdymas pagal saulėlydį/saulėtekį; Nuotolinis apšvietimo valdymas ir dimeriavimas išmaniuoju telefonu; Neribotas apšvietimo valdymo scenų kiekis; Apšvietimo valdymas pagal išorinius veiksnius, aliarmus, daviklius, taisykles ir pan.; Žmonių buvimo namuose imitacija. Patalpų mikroklimato valdymas Dvipusis daugiazonis šildymo/vėdinimo valdymas išmaniuoju telefonu; Pažangi valdymo sąsaja, programuojamas kalendorius ir kiti nustatymai, pasiekiami per interneto naršyklę; Neribotas termostatų ir valdymo taškų skaičius kiekviename kambaryje; Daugiazonis drėgmės palaikymas, naudojant standartinius oro drėkintuvus ir drėgmės surinktuvus; Šildymo/vėdinimo sistemos darbo programavimas pagal daviklius, signalizacijos būseną, orų prognozę ir kitas sąlygas; Pažangus sistemos darbo valdymas pagal taisykles, žaliuzių padėtį, apšvietimą ir t.t.; Galimybė apjungti šildymo/vėdinimo sistemą su kitomis pastato sistemomis; Informaciniai pranešimai apie sistemos darbą, temperatūros pokyčius ar incidentus. Saulės šešėliavimas Motorizuotų žaliuzių, užuolaidų, roletų valdymas išmaniuoju telefonu; Automatizuotas valdymas su paprastais programavimo įrankiais; Žaliuzių ir kitų motorizuotų įrenginių valdymo integracija su kitais protingo namo elementais: apšvietimo, šildymo/vėdinimo, aliarmo; Valdymas pagal išorinius įrenginius, daviklius, orų prognozę ir t.t. Kitos naudingos funkcijos Neribotas valdomų laistymo zonų skaičius, integracija ir valdymas su kitais protingo namo sistemos elementais; Pažangus laistymo valdymas pagal laiką, oro sąlygas ir prognozes, drėgmės bei kitus daviklius; Vandens ar dujų nuotėkio aptikimas, gyventojų informavimas, sklendžių valdymas; Nuotolinis vartų ir durų užraktų valdymas; Perspėjimai apie atidaromas duris ar vartus; Garso/vaizdo įrangos valdymas nuotoliniu būdu ir pagal bendrus scenarijus; Automatinis įrangos išjungimas išvykus iš namų; Mobili prieiga prie vaizdo kamerų transliacijos, kamerų pozicijos valdymas; Elektros energijos sąnaudų monitoringas realiu laiku; Skirtingų zonų sąnaudų palyginimai, grafinė analizė; Elektros prietaisų įjungimas/išjungimas pagal suvartojamą galią. 


Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: