Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
  
3.5 / 5
3.5 stars, based on 67 reviews

AVENT čiulptukas 0-6 mėn. 2 vntSpeciali Kaina: 6.49 €
6.49

 AVENT ortodontiniai, suspaudžiami ir simetriški čiulptukai užtikrina taisyklingą gomurio, dantukų ir dantenų vystymąsi, netgi jei kūdikis apverčia jį savo burnytėje.
Visi AVENT čiulptukai pagaminti iš silikono. Silikoniniai čiulptukai yra beskoniai ir bekvapiai ir paprastai ilgiau nesusidėvi nei lateksiniai čiulptukai.
Siekiant užtikrinti higienos reikalavimus, visi čiulptukai turi užspaudžiamus apsauginius dangtelius, o kadangi jie praleidžia garus, juos galima sterilizuoti. Taip pat ant čiulptukų yra saugios apvalios rankenėlės bei skylutės orui ant skydelio, todėl nedirginama jautri kūdikių oda.Šie ventiliuojami simetriški čiulptukai užtikrina taisyklingą gomurio, sukandimo bei dantų vystymąsi.
 Prieš naudojimą gerai išplaukite, po to sterilizuokite verdančiame vandenyje 5min. arba garųsterilizatoriumi.Atvėsinkite. Laikykite sausame, uždengtame inde. Nepalikite čiulptukų tiesioginėje saulės šviesoje ar sterilizavimo/dezinfekavimo skystyje ilgiau nei nurodyta. Nemerkite į gardėsius - tai gali sukelti dantų ėduonį. Neriškite prie čiulptuko kaspinų , virvelių -vaikas gali pasismaugti. Neleiskite vaikui žaisti su dangteliais. Žindukai, pagaminti iš bekvapio ir beskonio silikono, yra labai patvarūs, tačiau būtina patikrinti čiulptuko žinduką prieš ir po kiekvieno naudojimo. Jei pažeistas- pakeiskite. Saugumo ir higienos sumetimais čiulptuką rekomenduojama keisti po 4 savaičių. Čiulptuko konstrukcija neleidžia vaikui jo praryti. Nenaudokite abrazyvinių, antibakterinių valymo priemonių.
Gamintojas-Philips,AVENTTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: