Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
 
3.6 / 5
3.6 stars, based on 16 reviews

Vežimėlio pakopa - platforma FilliKid 180Speciali Kaina: 75.95 €
75.95

Ši kokybiška austrų kompanijos Fillikid pakopa - platforma yra idealus pagalbininkas tėveliams auginantiems ne vieną mažylį. Vyresnis brolis ar sesė visada galės kartu leistis į ilgesnius pasivaikščiojimus ir nepavargti. Be pagalbinių įrankių, ši platforma gali būti pritvirtinta prie visų vežimėlių su lygiagrečiu ir vertikaliu rėmeliu.

YPATUMAI:

rekomenduojama vaikams nuo 2 iki 5 metų maksimalus vaiko svoris: 20kg neslidus paviršius tinka beveik visiems vežimėliams išmatavimai: 45 x 46 x 22 cm gali būti tvirtinama sėdynė (užsakoma atskirai)

DĖMESIO: JEI PAKOPA NAUDOJAMA SU SULANKSTOMU VEŽIMĖLIU, PRIEŠ JĮ SULANKSTANT, PAKOPA TURI BŪTI NUIMTA.

 Kaip klasikinis šeimos verslas, didžiausią dėmesį skiriame mažųjų herojų poreikiams. Mes kuriame produktus, kurie yra saugūs ir praktiški bei tuo pat metu įtikina savo aukštos kokybės medžiagomis ir smagiu dizainu. Mūsų tikslas yra būti šalia ir džiaugtis kokybiškais produktais už prieinamą kainą. Dėl efektyvios vidinės organizacijos, ilgalaikės partnerystės su mūsų gamybos įmonėmis ir didelių pirkimo kiekių, galime sukurti ekonominį pranašumą ir tokiu būdu pasiūlyti klientams patrauklius produktus.

  Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: