Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Priemonės rankdarbiams

Priemonės rankdarbiams
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

E6000® Plus+ klijai 26.6ml su dviem antgaliaisSpeciali Kaina: 7.49 €
7.49

E6000® Plus+ klijai turi tokias pat puikias ypatybes kaip ir E6000 klijai, tačiau jie dar geresni tuo, kad neturi nemalonaus kvapo! Pagaminti, naudojant aukščiausios kokybės polimerų technologijas ir gali būti naudojami ant bet kokio paviršiaus: medžio, stiklo, audinio, keramikos, kristalų, metalų, marmuro, stiklo pluošto, betono, plastiko, Lexan ir įvairių kitų paviršių. Dėl atsparumo vandeniui ir oro sąlygoms, E6000® Plus+ galima naudoti tiek vidaus tiek lauko darbams.
• Neturi nemalonaus kvapo.
• Išdžiūvę pasidaro skaidrūs.
• Atsparūs UV spinduliams.
• Gali būti dažomi.
• Išdžiuvę lieka lankstūs.
• Ilgalaikiai.
• Galima skalbti ir džiovinti.
• Sudėtyje nėra rūgšties.

NAUDOJIMAS: prieš naudojimą, visada rekomenduojama patestuoti ant mažo paviršiaus ploto. Paviršius turėtų būti nuvalytas nuo riebalų ir dulkių, švarus ir sausas. Siekiant geresnio sukibimo su lygiais/neporėtais paviršiais, reikėtų šiek tiek juos pašiaušti su šveitimo popieriumi. Ideali temperatūra naudojimui yra nuo 10 iki 32 ºC laipsnių. Kai klijai pilnai išdžiūna, jie gali ištverti nuo -40 iki +93 ºC laipsnių temperatūrą.
1. Pradurkite apsauginę buteliuko plėvelę, naudodami viršutinę dangtelio dalį.
2. Tepkite tiesiogiai ant paviršiaus, kurį norite apklijuoti ar sutaisyti/suklijuoti. SVARBU: lygiems/neporėtiems paviršiams - užtepkite klijų ant abiejų (norimų suklijuoti tarpusavyje) paviršių, tuomet juos sujunkite/suspauskite. Po 5 minučių atitraukite vieną nuo kito ir vėl tvirtai sujunkite/suspauskite.
3. Norėdami tinkamai uždaryti tūbelę, pašalinkite iš jos visą orą, truputį išspausdami pačiame tūbelės viršuje esančius klijus ir tada sandariai uždarykite. Tūbelės viršuje esančius klijus lengvai pašalinsite prieš kitą naudojimą.
4. Klijai išdžiūna per 24 val., bet priklausomai nuo klijuojamų paviršių ir temperatūros, maksimalus sukibimas kai kuriais atvejais gali būti pasiektas tik per 72 val.
5. Nesukietėjusius klijus galima nuvalyti su alkoholiu, mineraliniu spiritu, acetonu ar sausa šluoste (priklausomai nuo paviršiaus). Sustingusius klijus galima pašalinti su mineraliniu spiritu arba tiesiog nukerpant ar nutrinant mentele.
6. Nerekomenduojama naudoti ant akrilo, vinilo, putų, polietileno ar prolipropileno.
7. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje.
PATARIMAS: jei norite kažką greitai suklijuoti, prieš tepdami klijus, šiek tiek sudrėkinkite paviršių.

Gamintojas: Eclectic Products
Pagaminimo šalis: ,
Tipas: Klijai
Modelis: E6000® Plus+
Dydis/kiekis: 26.6ml
Kiekis pakuotėje: 1 vienetas
EAN kodas: 076818006787Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: