Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Priemonės rankdarbiams

Priemonės rankdarbiams
N. Zelandijos vilnos karšinys 50g. ± 2,5g. Spalva - kūno , 27 - 32 mik.
12%
12%
3.4 / 5
3.4 stars, based on 14 reviews

N. Zelandijos vilnos karšinys 50g. ± 2,5g. Spalva - kūno , 27 - 32 mik.Kaina: 1.00 €
Speciali Kaina: 0.88 €
Sutaupyk: 0.12 €
1.00

N. Zelandijos vilnos karšinys 50g. ± 2,5g. Spalva - kūno, 27 - 32 mik.

Naujosios Zelandijos avių vilnos karšinys naudojams šlapiam ir sausam vėlimui. Šlapiuoju vėlimo būdu, naudojant vilnos karšinį, muilą bei vandenį tinka velti šlepetes, vaikiškus veltinius , pirties kepures, pirštines ir aksesuarus. Naudojamas avalynės, rankinių bei gyvūnų guolių vėlimui.

Gali būti maišomas(sluoksniuojamas) su merino sluoksna ar kitos rūšies karšiniu. Karšinys veliasi šiek tiek ilgiau nei Austrijos Tirolio avių vilnos karšinys( Bergschaf), tačiau rezultatas švelnesnis.

N.Zelandijos avių vilnos karšinys puikiai tinka rankdarbiams sausuoju vėlimo būdu. Naudojant karšinį, specialias vėlimo adatas https://www.wool.lt/vilnos-velimui/reikmenys/adatos ir kempines https://www.wool.lt/vilnos-velimui/reikmenys/padai-velimui galite pasigaminti karolius, žaisliukus ar net didesnius meno kūrinius, kartais sujungtus iš daug smulkesnių detalių. Naudojant pagrindą vėlimui https://www.wool.lt/vilnos-velimui/reikmenys/veltinio-lakstai , galite pasigaminti paveikslą iš vilnos, išbadyti inicialus ar įmonės logotipą. Taip pat galite dekoruoti jau nuveltas šlepetes.

N.Zelandijos avių vilnos karšinys naudojams šlapiam ir sausam vėlimui.    Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: