Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Santechnikos prekės

Santechnikos prekės
Dušo durys nišoms Brasta Glass Greta Plius 80, 90, 100, 110, 120 cm
10%
10%
3.3 / 5
3.3 stars, based on 10 reviews

Dušo durys nišoms Brasta Glass Greta Plius 80, 90, 100, 110, 120 cmKaina: 499.00 €
Speciali Kaina: 449.00 €
Sutaupyk: 50.00 €
499.00

Dušo durys nišoms Greta Plius 80, 90, 100, 110, 120 cm, atidaromos tiek į išorę, tiek į vidų

Skandinaviško stiliaus dušo durys su durų pakėlimo jas atidarant funkcija. Tinkamos siauresnėms nišoms. Padengta "Greiti lašai" danga. „Greiti Lašai“ – danga, padedanti apsaugoti dušo durų stiklą nuo vandens galimo poveikio. Stiklas tampa atsparesnis įbrėžimams ir lengviau valomi nešvarumai. Klasikinis dizainas Stabili bei tvirta konstrukcija Lengva priežiūra

Matavimo paslaugos

Paslauga yra mokama ( 30 € , vykstant konsultuoti-matuoti į Kuršių Neriją 65 € ), atvykti gali į bet kurį Lietuvos miestą.  

Montavimo paslaugos

Nusipirkus Brasta Glass gaminius galima užsakyti montavimo paslaugas. Už prekes atsiskaitoma mūsų e-parduotuvėje, o už montavimą – pristačius ir sumontavus nupirktą gaminį. Montavimo paslaugų įkainiai:

Dušo kabinos ar sienelės montavimas visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją – 120 eur. Montavimas Kuršių Nerijoje – papildomai 35 eur. Papildomos dušo sienelės montavimas (jeigu kabina yra trijų ar keturių sienelių) – 20 eur. Dušo padėklo montavimas su medžiagomis – papildomai 35 eur. Aukščiau nurodyti montavimo įkainiai taikomi darbams, atliekamiems nuo 8 iki 17 val. Dėl kito laiko derinamasi atskirai, taikomas 35 eur antkainis. Montuojant dvi ar daugiau dušo kabinų sienelių vienoje vietoje taikomos nuolaidos. Brasta Glass vadybininkai susisiekia su klientu dėl montavimo laiko suderinimo per 2 – 5 darbo dienas po to, kai įvykdomas kliento atsiskaitymas už nupirktas prekes. Jeigu klientas sumoka iškart pilną sumą, tuomet pagaminimo ir montavimo terminas yra 18 darbo dienų. Jeigu nėra pilno atsiskaitymo už prekes ir laukiama pagaminimo dienos – nurodytas terminas gerokai pailgėja.

Speciali stiklo danga „Greiti lašai“

Stiklas – viena geriausių medžiagų dušo kabinoms gaminti, mat jis yra tvirtas ir gerai praleidžia šviesą. Tačiau dėl nelygaus paviršiaus (apie 50 000 įdubimų kvadratiniame centimetre) ir cheminės struktūros, natūralus stiklas yra neatsparus vandens poveikiui. Jis sulaiko drėgmę, o vandenyje esančios druskos nusėda ant jo, todėl mažėja šios medžiagos skaidrumas.

Dėl intensyvaus vandens poveikio prasideda stiklo korozija. Kuo daugiau stiklas paveiktas korozijos, tuo labiau ant jo kaupiasi nešvarumų. Kiekvieną dieną jį vis sunkiau nuvalyti, o gautas rezultatas mažiau džiugina. Stiklą veikia korozija net ir naudojant išvalytą vandenį (išskyrus destiliuotą).

GREITI LAŠAI – tai nauja technologija, apsauganti dušo kabinų stiklus nuo vandens poveikio. Ji medžiagai suteikia papildomų savybių: stiklas tampa atsparus įbrėžimams ir yra lengvai valomas.

Vanduo lieka ant stiklo dėl molekulinės jėgos, vadinamos paviršiaus įtempimu.

Paviršių padengus danga, dingsta tiesioginis molekulių sąlytis su stiklu. Lašai virsta rutuliukais ir nuteka, nes yra fiziškai atstumiami nuo paviršiaus.

Stiklo paviršius atstumia vandenį ir nešvarumus, tad jį valyti iki 90 proc. lengviau.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: